Kredyt konsolidacyjny dla firm

Zadłużenie firmy sprawia, że obawiasz się utraty płynności finansowej? Nie pozwól, by zbyt wysokie raty zobowiązań finansowych sprawiły, że Twoje przedsiębiorstwo wypadnie z gry! Kredyt konsolidacyjny dla firm pomoże Ci uporządkować finanse, łącząc zaciągnięte kredyty i pożyczki w jedno zobowiązanie finansowe. Mniejsze raty spowodują, że znajdą się środki na inne niezbędne wydatki, a tych w przypadku prowadzenia własnej działalności jest mnóstwo. Dopasowana do potrzeb firmy oferta pozwoli Ci odetchnąć i zająć się działaniami, które przeniosą Twój biznes na wyższy poziom.

Banki i instytucje finansowe są otwarte na współpracę z przedsiębiorcami – również tymi, którzy potrzebują środków na uporanie się z uciążliwymi zobowiązaniami finansowymi. Dostępnych ofert jest więc naprawdę dużo, a wybór najlepszej z nich może być trudny. Dopasowanie idealnego kredytu konsolidacyjnego dla firm to zadanie dla specjalistów takich jak my. Spłata Kredytów to zespół ekspertów, którzy o kredytach i pożyczkach wiedzą wszystko. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, chętnie podejmujemy się też współpracy z przedsiębiorcami. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i opowiesz o potrzebach finansowych Twojej firmy. Weź kredyt konsolidacyjny dla firm z naszą pomocą i zapomnij o kłopotliwych długach.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Jakie firmy mogą wnioskować o kredyt konsolidacyjny dla firm?

Każda firma, która posiada uciążliwe zobowiązania finansowe, może wnioskować o kredyt konsolidacyjny dla firm. Szanse na uzyskanie wsparcia istnieją w nawet najtrudniejszych przypadkach. Warto jednak wspomnieć, że największe szanse na pozytywną decyzję kredytową będą mieli oczywiście Ci przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się wysoką zdolnością kredytową i istnieniem firmy na rynku od dłuższego czasu.

Niska zdolność kredytowa nie wyklucza jednak możliwości skorzystania z kredytu konsolidacyjnego dla firm. Na korzyść przedsiębiorców przemawia fakt, że dostępnych ofert jest naprawdę dużo i z pewnością wśród nich uda nam się znaleźć rozwiązanie, które będzie można zastosować wobec firmy w trudnej sytuacji. W wielu z nich możliwe jest zwiększenie prawdopodobieństwa uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Można tego dokonać, m.in. poprawiając niektóre czynniki składające się na zdolność kredytową lub stosując dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu bank będzie w stanie zaufać kredytobiorcy.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Kredyt konsolidacyjny dla firm – kiedy należy o niego wnioskować?

Czy istnieje konkretny moment, w którym warto rozważyć połączenie zobowiązań finansowych w jeden dług? Tak naprawdę każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie. Ważnym sygnałem sugerującym konieczność skorzystania z kredytu konsolidacyjnego dla firm jest sytuacja, w której wysokie raty uniemożliwiają opłacenie ważnej dla firmy inwestycji, zakupu towarów lub usług. Warto wtedy zastanowić się, czy wydłużenie okresu spłaty zobowiązania i zmniejszenie tym samym miesięcznych opłat nie ułatwi nam zarządzania budżetem w optymalny sposób.

Kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych może być też metodą na uporządkowanie wydatków firmy. Wiele różnych zobowiązań spłacanych jednocześnie może być przyczyną chaosu, z którym ciężko jest sobie poradzić. Kredyt konsolidacyjny dla firm łączy wszystkie zobowiązania w jedno, dzięki czemu nie musimy dokonywać miesięcznie wielu płatności – wystarczy pamiętać o jednej racie. Takie rozwiązanie jest korzystne w szczególności, jeśli terminy spłaty poszczególnych kredytów i pożyczek są wyjątkowo zróżnicowane. Problemem bywa też odmienny system spłaty rat, który w przypadku firm nie zawsze jest miesięczny, ale może być też kwartalny lub roczny. Kredyt konsolidacyjny dla firm porządkuje wszystkie zobowiązania, dlatego przedsiębiorca może skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu. Myśl o tym, czy aby na pewno wszystkie raty zostały w tym miesiącu uiszczone, przestaje być tak męcząca. 

Kredyt konsolidacyjny dla firm – oprocentowanie

Czynnikiem, który zniechęca firmy do korzystania z kredytów i pożyczek, jest ich koszt. Wśród dostępnych ofert zdarzają się jednak takie, które przewidują naprawdę atrakcyjne warunki. Korzyści, jakie niesie kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych, są wtedy bez wątpienia warte poniesionych kosztów. Głównym składnikiem opłat jest naliczane oprocentowanie, które w przypadku tego typu produktów wynosi od kilku do kilkunastu procent. 

Oferty nie są jednak stałe dla wszystkich klientów. Wiele w kwestii wysokości oprocentowania może zależeć od indywidualnej sytuacji przedsiębiorcy. Na ostateczne warunki kredytu konsolidacyjnego dla firm wpływa m.in. zdolność kredytowa, wysokość kwoty, o jaką wnioskujemy, a także fakt korzystania z określonej formy zabezpieczenia kredytu

Proces negocjacji warunków umowy kredytowej powinien być przemyślanym procesem. Warto wykorzystać posiadane atuty, by zapewnić sobie korzystne finansowanie. W tym jesteśmy ekspertami – chętnie umówimy z kredytodawcą zasady kredytu, walcząc o jak najkorzystniejsze dla Twojego biznesu warunki.

Kredyt konsolidacyjny dla firm – warunki

Warunki kredytu konsolidacyjnego dla firm są ustalane indywidualnie przez każdy bank. Wiele w tej kwestii ma również do powiedzenia kredytobiorca, który wskazuje, jakiej kwoty potrzebuje, jaki okres spłaty preferuje, a także jakiej wysokości raty będzie w stanie spłacać miesięcznie. Z racji na duże potrzeby przedsiębiorstw jest wiele instytucji, które w ramach konsolidacji oferują wysokie kwoty wynoszące nawet kilkaset tysięcy złotych. Istotną kwestią jest długość okresu spłaty, która w przypadku konsolidacji dla firm może obejmować 10 lat. Najkorzystniejsze warunki kredytu to misja dla specjalistów Spłaty Kredytów. Zadbamy o to, byś był/a w pełni zadowolony/a z zapisów przedłożonej przez bank umowy.

Kredyt konsolidacyjny dla firm – ile kosztuje?

Koszt kredytu konsolidacyjnego dla firm składa się z kilku różnych opłat. Weryfikując, czy dana oferta jest opłacalna, należy zwrócić uwagę na oprocentowanie, wysokość prowizji, ubezpieczenie i inne możliwe opłaty zależne od banku. Nie da się wskazać konkretnych wartości, na jakie powinien przygotować się przedsiębiorca. W dużej mierze koszt będzie zależał od wysokości kredytu, ponieważ to od niej naliczane są opłaty.

Gdzie szukać kredytu konsolidacyjnego dla firm?

Na zadłużone firmy czeka cała masa różnorodnych produktów finansowych, dzięki którym połączą one swoje kredyty i pożyczki w jeden dług. Zarówno banki, jak i pozabankowe instytucje finansowe posiadają rozbudowane oferty dla firm. Dzięki temu przedsiębiorcy poszukujący odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego dla firm mogą przebierać w produktach finansowych, dobierając do swoich potrzeb najlepsze rozwiązanie. 

Czy jest możliwy kredyt konsolidacyjny dla firm bez zabezpieczeń?

Firma ubiegająca się o wsparcie finansowe może skorzystać z wielu rodzajów zabezpieczeń kredytu. Nie każdy przedsiębiorca jest jednak w stanie skorzystać z takiej opcji. Czy istnieje kredyt konsolidacyjny dla firm bez zabezpieczeń? Owszem, firmy mogą skorzystać z takiego rozwiązania! Należy jednak zaznaczyć, że na kredyt konsolidacyjny dla firm bez zabezpieczeń największe szanse mają te firmy, których zdolność kredytowa prezentuje się korzystnie. 

Czy istnieje kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych?

Owszem, zadłużone firmy mogą skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Gdy do banku trafia wniosek o jego udzielenie, weryfikacji zostaje oczywiście poddana zdolność kredytowa. Fakt posiadania zadłużenia nie wyklucza jednak możliwości otrzymania wsparcia. To właśnie kredyt konsolidacyjny dla firm jest produktem, który pomaga przedsiębiorstwu wyjść na prostą i uporać się z długami, które w aktualnej formie powodują trudności z ich spłatą.

Do naszych zadań należy m.in. analiza zdolności kredytowej. Wiedząc, jakie czynniki mogą stanowić przeszkodę w drodze do uzyskania wsparcia finansowego, będziemy mogli zastanowić się, jak je wyeliminować. Po wdrożeniu odpowiednio dobranych działań kredyt konsolidacyjny dla firm trafi do Twoich rąk.

Kredyt konsolidacyjny dla firm kalkulator – jak obliczyć ratę kredytu za pomocą kalkulatora?

Poszukując odpowiedniego produktu finansowego dla Twojego biznesu, możesz trafić na kredyt konsolidacyjny dla firm kalkulator. Za pośrednictwem takiego narzędzia możemy sprawdzić, jaki koszt poniesiemy w związku z kredytem, a także jakiej wysokości będą miesięczne raty. Wystarczy wpisać w nim kwotę, jaka nas interesuje oraz preferowaną długość okresu spłaty. Korzystając z tego typu narzędzi, należy jednak pamiętać, że podają one jedynie szacunkowe wartości. Konkretne warunki kredytu zaproponowane przez bank danej firmie mogą znacząco różnić się od tych ogólnych wskazanych na stronie internetowej.

Kredyt konsolidacyjny dla firm kalkulator nie będzie Ci potrzebny, jeśli zdecydujesz się na nasze usługi. Wyliczymy koszty wielu ofert kredytu konsolidacyjnego dla firm tak, by Twój biznes skorzystał z najkorzystniejszej z nich. Posiadamy szeroką wiedzą nt. rynku produktów finansowych i szybko jesteśmy w stanie stwierdzić, na które z nich warto zwrócić uwagę.

Jak spłacić kredyt konsolidacyjny dla firm?

Konsolidacja kredytu firmowego to świetna pomoc w sytuacji, gdy spłata niektórych zobowiązań staje się uciążliwa. Jak jednak zaplanować spłatę kredytu konsolidacyjnego, by uniknąć ponownych trudności w kwestii regulowania należności? Podczas dogadywania z instytucją finansową szczegółów umowy kredytowej możemy zaznaczyć swoje preferencje co do długości okresu spłaty, odstępów, w jakich uiszczane będą kolejne raty oraz konkretnych terminów spłaty. Warto pochylić się nad harmonogramem spłaty, by mieć pewność, że uregulowanie długu nie sprawi nam kłopotu. Na tym etapie przydaje się pomoc doświadczonego eksperta z dziedziny kredytów. W trakcie ustalania warunków spłaty przyglądamy się możliwościom finansowym firmy i staramy się pomóc w zaplanowaniu bezproblemowej spłaty zobowiązania.

Konsolidacja kredytu firmowego – wady i zalety

Kredyt konsolidacyjny dla firm może być idealnym rozwiązaniem, który w korzystny sposób odmieni losy Twojej firmy. Wśród zalet takiego produktu bez wątpienia należy wskazać możliwość uporządkowania zobowiązań finansowych i połączenia wszystkich zobowiązań w jedno. Kolejną kluczową korzyścią konsolidacji kredytu firmowego jest szansa uzyskania dogodnych warunków spłaty zobowiązania. Przeniesienie kredytu do innego banku w ramach konsolidacji wiąże się ze zmniejszeniem wysokości rat. Nie musimy obawiać się tego, że nowa rata wyniesie tyle, ile suma wcześniej spłacanych rat. Celem konsolidacji jest bowiem ułatwienie spłaty długu. Wysokie maksymalne kwoty finansowania, atrakcyjne warunki pod względem kosztów i szybka procedura wnioskowania to kolejne zalety konsolidacji dla firm. 

Kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych ma jednak również swoje wady. W niektórych przypadkach jego zdobycie może być utrudnione z uwagi na zbyt niską zdolność kredytową. Oprócz tego osoba wnioskująca o taki produkt musi zmierzyć się z formalnościami, które są nieuniknione. W obu tych kwestiach jesteśmy w stanie Ci pomóc. Działamy sprawnie, profesjonalnie i w trosce o jak największe korzyści dla Klienta. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek