Kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności

kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności

Kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy może być dla wielu przedsiębiorców jedynym sposobem na pokrycie bieżących wydatków lub rozwinięcie działalności w jej początkowym okresie. Dzięki profesjonalnej pomocy doradców Spłata Kredytów otrzymasz potrzebne środki na atrakcyjnych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb Twojej firmy warunkach.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności — gdzie o niego wnioskować?

Kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności jest dostępny w niektórych bankach. Ponadto podobny produkt finansowy (pożyczkę dla nowych firm) oferuje część firm pożyczkowych. Trudno jest wskazać konkretne instytucje, które go udzielają, jako że ich oferty dynamicznie się zmieniają. Warto też pamiętać, że produkt finansowy, który dla jednej firmy jest najlepszy, dla innej nie musi być równie korzystny. Wszystko zależy od okoliczności.

W przypadku kredytów firmowych wybranie odpowiedniej oferty jest szczególnie istotne. Tego typu zobowiązania charakteryzują się wysoką kwotą kredytowania, co oznacza, że nawet pozornie niewielka różnica w warunkach udzielenia finansowania np. marży banku, może mieć znaczący wpływ na ostateczny koszt.

Wyselekcjonowanie odpowiedniej oferty pozwoli zmniejszyć koszt kredytu, a także mieć pewność, że otrzyma się pozytywną decyzję kredytową. Można próbować znaleźć właściwy kredyt samodzielnie, jednak istnieje ryzyko, że z uwagi na brak specjalistycznej wiedzy i doświadczenia wybierze się złą propozycję.

Poleganie na internetowych rankingach i porównywarkach również jest ryzykowne. Nigdy nie mamy pewności, czy zawarte w nich informacje są aktualne i rzetelne. Dodatkowo tego typu narzędzia nie uwzględniają indywidualnej sytuacji danego przedsiębiorstwa. Dlatego kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy najbezpieczniej jest zaciągać z pomocą specjalisty.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Czy kredyt dla firm poniżej roku działalności można otrzymać online?

Przedsiębiorcy często nie mają czasu, aby wielokrotnie odwiedzać fizyczne placówki banków i dopełniać w nich wszelkich formalności związanych z kredytem. Z tego względu instytucje finansowe pozwalają coraz więcej spraw załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu czy biura. Dotyczy to również kredytu dla firm poniżej 12 miesięcy działalności.

Każdy bank lub firma pożyczkowa mogą mieć swoje procedury i systemy. Jednak w wielu przypadkach co najmniej część procesu zaciągania kredytu będzie mogła odbywać się online. Przykładowo, bank może zezwolić na złożenie wniosku kredytowego za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Również wsparcie wykwalifikowanego eksperta Spłata Kredytów dostępne jest na odległość (np. za pomocą e-maili, rozmów telefonicznych czy wideokonferencji), co pozwala oszczędzić czas i zasoby. To bezpieczne, a przy tym wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nawet najbardziej zapracowani przedsiębiorcy mogą zaciągnąć kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy na atrakcyjnych warunkach.

Kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy — dla jakiej branży?

Kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności może zainteresować przedsiębiorców (czy to prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, czy działających za pośrednictwem spółek) z niemal każdej branży, włącznie z przedstawicielami tzw. wolnych zawodów.

Pierwsze kilka lat działalności to z reguły niełatwy okres, który wymaga poczynienia pewnych nakładów finansowych — niezależnie od tego, czy mowa o sklepie internetowym, salonie kosmetycznym, biurze tłumaczeń czy dowolnym innym biznesie.

Niemal każde początkujące przedsiębiorstwo może natrafić na potrzebę pozyskania dodatkowych środków. Czy to z uwagi na niewystarczającą ilość własnych funduszy, czy chęć zachowania oszczędności na trudniejsze chwile.

Kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy pozyskany z pomocą eksperta charakteryzuje się wysoką kwotą finansowania i długim, dopasowanym do potrzeb firmy okresem spłaty. Dzięki temu istnieje możliwość sfinansowania bieżących wydatków i niezbędnych inwestycji również w branżach, które cechuje wysoki próg wejścia, na przykład z uwagi na wysoki koszt sprzętu niezbędnego do rozpoczęcia działalności.

Kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy — warunki udzielenia finansowania

Podstawowe warunki udzielenia kredytu firmowego dla biznesów ze stażem poniżej 12 miesięcy dotyczą sytuacji finansowej firmy — jej przychodów, aktualnie spłacanych zobowiązań finansowych i nie tylko. W przypadku nowych przedsiębiorstw często nie można mówić o stałych, wysokich dochodach. Dlatego bank oprócz aktualnych dochodów może wziąć pod uwagę także te przewidywane. Potencjalny kredytobiorca zainteresuje się także historią kredytową klienta i tym, czy nie widnieje on na którejś z polskich list dłużników.

W przypadku kredytów dla firm poniżej 12 miesięcy działalności mogą także pojawiać się pewne wymagania dotyczące stażu np. minimum 3 lub 6 miesięcy. W przypadku zobowiązań skierowanych nie konkretnie do młodych firm, a do wszystkich przedsiębiorstw, niekiedy banki są skłonne obniżyć progi stażu (chociażby z 12 na 6 miesięcy) po spełnieniu określonych wymagań. Przykładowo może pojawić się wymóg posiadania konta firmowego w danej instytucji od co najmniej kilku miesięcy.

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu dla firm poniżej roku działalności?

Dokładna lista dokumentów potrzebnych do zaciągnięcia kredytu dla firm poniżej 12 miesięcy działalności będzie zależała od wymagań danej instytucji finansowej. Niektóre banki lub firmy pożyczkowe mogą wymagać obszernej dokumentacji, inne stosują bardziej uproszczoną procedurę. Najczęściej na takiej liście można znaleźć:

 • dokumenty rejestrowe (potwierdzające nadanie numeru REGON/NIP, wpis do KRS — zależnie od formy prawnej prowadzonej działalności)
 • dokumenty księgowe (np. księga przychodów i rozchodów — zależnie od wybranej formy opodatkowania)
 • zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS/US.

W przypadku przedsiębiorców, którzy prowadzą konto firmowe w banku, który ma udzielić kredytu, możliwe jest niekiedy pominięcie pewnych wymagań, np. dokumentów rejestrowych, jako że dana instytucja finansowa już wcześniej potwierdziła wiarygodność firmy.

Kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy — czy trzeba go zabezpieczyć?

Zabezpieczenie kredytu pozwala bankowi zmniejszyć ryzyko związane z jego udzieleniem. A więc podnosi szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej przez przedsiębiorstwa, w przypadku których ryzyko jest z różnych względów np. niska zdolność kredytowa, krótki staż działalności, duże.

Kwestia zabezpieczenia kredytu dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy jest ustalana indywidualnie. Na to, czy takie zobowiązanie będzie musiało zostać zabezpieczone np. ubezpieczeniem, zastawem rejestrowym, wpływają między innymi sytuacja finansowa danej firmy, kwota zaciąganego zobowiązania oraz poziom ryzyka, które instytucja finansowa jest skłonna zaakceptować.

Na co przeznaczyć kredyt dla firm ze stażem poniżej roku?

Kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy można przeznaczyć na różne cele związane z prowadzoną działalnością — czy to jeden większy zakup, czy wiele pomniejszych. Każda firma jest inna i może mieć w związku z tym odmienne potrzeby, w zależności m.in. od branży, lokalizacji czy planów na przyszłość. Wśród często spotykanych wydatków początkujących firm można wymienić:

 • maszyny i inne urządzenia
 • pojazdy
 • oprogramowanie
 • wyposażenie biura
 • licencje, patenty.

Jak wszystkie przedsiębiorstwa, początkujące firmy muszą także mierzyć się z wydatkami związanymi z wynajmem przestrzeni roboczej, rachunkami, pozyskaniem niezbędnych surowców i półproduktów, podatkami i nie tylko. Własne środki mogą nie wystarczyć na te cele, dlatego kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy niejednokrotnie okaże się przydatny.

Ile kosztuje kredyt dla młodych firm?

Na koszt kredytu dla firm poniżej 12 miesięcy działalności składają się podobne elementy tak jak w przypadku innych produktów finansowych. Kluczowym aspektem są przede wszystkim odsetki, na których wysokość wpływa oprocentowanie.

Oprócz tego bank może naliczyć prowizję za udzielenie kredytu oraz inne opłaty dodatkowe np. opłatę przygotowawczą. W przypadku, gdy konieczne będzie zabezpieczenie spłaty zobowiązania, ono również może wiązać się z pewnym kosztem (wiele tutaj zależy od metody zabezpieczenia).

Jak uzyskać kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy na korzystnych warunkach? Najlepiej porównać wszystkie dostępne w danej chwili oferty, dokonać niezbędnych wyliczeń i sprawdzić, w którym przypadku koszt zobowiązania będzie najniższy. To stosunkowo czasochłonny proces, jednak nie trzeba wykonywać go osobiście.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekazać to zadanie wykwalifikowanym ekspertom. W ten sposób nie tylko oszczędzi się czas, ale też zapewni, że nic nie zostanie przeoczone albo nieprawidłowo przeliczone. Specjaliści Spłata Kredytów posiadają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat polskiego rynku produktów finansowych, dzięki którym mogą z powodzeniem prowadzić negocjacje z bankami i firmami pożyczkowymi.

Kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności — wady i zalety

Początki działalności rzadko kiedy należą do łatwych. Zanim przedsiębiorstwo zacznie działać na pełnych obrotach i przynosić dochody, może być potrzebne zainwestowanie w sprzęt, surowce czy pojazdy. Nie da się uniknąć także bieżących wydatków, takich jak wynagrodzenia pracowników, podatki i składki.

Jednocześnie nie każda osoba, która rozpoczyna działalność, dysponuje wystarczającym budżetem, aby pokryć wszystkie te koszta samodzielnie. Kredyt dla firm poniżej 12 miesięcy działalności to pewne i bezpieczne źródło zewnętrznego finansowania, które pozwala uzyskać stosunkowo wysoką kwotę na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

W ten sposób firma będzie mogła dalej działać i rozwijać się bez niepotrzebnego stresu czy opóźnień w regulowaniu swoich zobowiązań. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu kredyty mogą być trudniejsze do otrzymania lub droższe niż kredyty przeznaczone dla firm, które są obecne na rynku od dłuższego czasu. Wynika to z faktu, że początkujące przedsiębiorstwa mogą mieć problem z pozyskaniem pierwszych stałych klientów i w związku z tym istnieje obawa, że szybko zakończą działalność. To z kolei przekłada się na wysokie ryzyko kredytowe dla podmiotów, które mogłyby udzielić im finansowania.

Jednak nie ma powodu do stresu — wsparcie specjalistów pozwoli otrzymać kredyt dla firm ze stażem poniżej 12 miesięcy w krótkim czasie, na maksymalnie korzystnych warunkach i przy minimum formalności. To wygodniejsza i szybsza opcja niż podejmowanie prób pozyskania kredytu na własną rękę, co może zakończyć się niepowodzeniem lub zaciągnięciem kredytu na mało opłacalnych warunkach.


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek