Kredyt dla firm

Kredyt firmowy jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców mających świadomość, że prowadzenie własnego biznesu to ogromne wyzwanie. Aby firma mogła się rozwijać, potrzebne są inwestycje i ciągłe trzymanie ręki na pulsie. Zdecydowanie łatwiej jest realizować nasze plany, kiedy firma dysponuje odpowiednimi zasobami finansowymi. Jednak jedną z głównych cech biznesu jest dynamika, więc zdarzają się sytuacje mniej lub bardziej nieprzewidziane. Kredyt dla firm jest na nie odpowiedzią.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Pomożemy Ci w doborze najlepszego finansowania dla Twojej firmy
 • spłata pożyczek
  Przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania dodatkowych środków
 • spłata pożyczek
  Dzięki nam będziesz miał/miała dostęp do najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb ofert
 • spłata pożyczek
  Planujesz otworzyć działalność gospodarczą? A może działasz na rynku od niedawna? Tobie też pomożemy!

Kredyt na firmę - dla kogo?

O kredyt firmowy mogą się ubiegać jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki, które z różnych przyczyn potrzebują dodatkowego finansowania. Pożyczka dla firm jest idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • Pojawiły się niespodziewane wydatki. Konieczność zrealizowania pilnych płatności bywa bardzo przytłaczająca, jeśli większość środków firmy jest w obrocie, a pieniądze od kontrahentów spływają w innym terminie.

 • Mają miejsce mniej lub bardziej planowane inwestycje. Do ich przeprowadzenia niezbędne są pieniądze.

 • Pojawia się możliwość okazjonalnego zakupu sprzętu do firmy. Szkoda z niej nie skorzystać, w związku z czym dość niespodziewanie potrzebne są środki.

 • Nowa siedziba? A może remont obecnego biura? Stworzenie wspaniałej przestrzeni do pracy może być możliwe dzięki pieniądzom z kredytu firmowego.

 • Rozwój firmy. Zatrudnianie nowych pracowników może przyczynić się do wzrostu konkurencyjności firmy i tym samym zapewnić jej większe grono klientów. Jednak rekrutacja, a następnie proces szkolenia nowozatrudnionych nie należą do rzeczy tanich, a dobrze wykwalifikowana kadra jest pierwszym krokiem do sukcesu firmy. Dodatkowe środki umożliwią szkolenia pracowników nowych i obecnych.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu na firmę? Skontaktuj się z nami! Mamy wieloletnie doświadczenie w doradzaniu przedsiębiorcom. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Kredyt firmowy - niezależność i możliwości

Pożyczka dla firm zapewnia dodatkowe wolne środki, które przedsiębiorca może przeznaczyć na dowolny cel. Jest to przewaga nad finansowaniem zewnętrznym z instytucji zajmujących się dotowaniem firm, ponieważ środki z nich pochodzące zazwyczaj muszą być wydane na ściśle ustalone działania i nie wykraczać poza określony biznesplan.

Kredyt dla firm pomaga również przetrwać czasy przestoju w produkcji lub sprzedaży towarów i usług. Czasem zdarzają się one ze względu na występującą w danej branży sezonowość, a czasem ze względu na czynniki zewnętrzne, całkowicie niezależne od sezonu i przedsiębiorców. Kredyt na firmę to proste rozwiązanie, które pomoże w utrzymaniu płynności finansowej i zaspokojeniu podstawowych potrzeb przedsiębiorstwa podczas kryzysowej sytuacji, np. konieczności realizacji zobowiązań i płatności lub wypłat dla pracowników.

Pomożemy Ci rozwinąć firmę! Nie wiesz, jaki rodzaj finansowania będzie dla Ciebie najlepszy? Nie szkodzi - od tego właśnie jesteśmy. Napisz do nas!

Złóż wniosek o kredyt

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Kredyt dla firm - informacje

Czym jest kredyt dla firm?

Kredyt dla firm jest zobowiązaniem zaciąganym konkretnie na potrzeby firmy. Nie może być przeznaczony na przykład na osobiste potrzeby właściciela firmy, takie jak wakacje czy ślub. Warto wskazać, że jeśli osoba prowadząca działalność gospodarczą chce pozyskać środki na tego typu cele, to może to zrobić, ale w ramach zwykłego kredytu gotówkowego.

Ten rodzaj kredytu występuje w ofertach większości banków. Charakteryzuje się stosunkowo wysokimi maksymalnymi kwotami zobowiązania w porównaniu do kredytów konsumenckich. Występuje w wielu różnych formach, które różnią się między innymi ilością formalności, okresem spłaty czy celem kredytu.

Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

Właściciele firm w różnych momentach ich funkcjonowania mogą potrzebować dodatkowych środków z wielu zróżnicowanych powodów. Nie w każdym przypadku sprawdziłby się ten sam rodzaj zobowiązania, w związku z czym banki oferują różne typy kredytów dla firm. Należą do nich:

Na czym polega kredyt inwestycyjny dla firm?

Kredyt inwestycyjny jest zobowiązaniem celowym służącym zrealizowaniu określonej inwestycji. Nie można pozyskanych w jego ramach środków wydać w inny sposób niż ten, który został określony w umowie. Za pomocą kredytu inwestycyjnego można na przykład zakupić nieruchomości, maszyny, pojazdy, licencje czy oprogramowanie.

Taki kredyt na rozwój firmy odznacza się z reguły dużą kwotą i wydłużonym okresem spłaty. Może być wymagane wniesienie wkładu własnego w wysokości kilkudziesięciu procent wartości inwestycji, jednak nie zawsze.

Co to jest kredyt obrotowy dla firm?

Kredyt obrotowy dla firm może posłużyć do pokrycia kosztów bieżących potrzeb firmy, takich jak opłacenie usług i towarów, wypłacenie wynagrodzenia pracownikom, uregulowanie podatku, zakup paliwa i nie tylko. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów kredytów firmowych.

Z reguły jest to zobowiązanie krótkoterminowe. Jego kwota zależy od potrzeb i możliwości finansowych danej firmy. Duże przedsiębiorstwa mogą liczyć na kredyty obrotowe na kwoty sięgające kilku milionów złotych, zaś w przypadku niewielkim firm maksymalna kwota kredytu jest znacznie niższa.

Jak działa kredyt w rachunku bieżącym?

Kredyt w rachunku bieżącym dla firm działa na podobnej zasadzie, co kredyt odnawialny dostępny dla konsumentów. Firma zaciąga go zazwyczaj na okres jednego roku z możliwością przedłużenia. W tym czasie na koncie firmowym dodawany jest dodatkowy limit, z którego można skorzystać, kiedy zabraknie własnych środków.

Następnie każda kolejna wpłata na konto lub przelew przychodzący uzupełni wykorzystany limit. W trakcie trwania umowy można dowolnie wypłacać dodatkowe środki w momencie, kiedy staną się potrzebne, a następnie je uzupełniać. Ten rodzaj kredytu może służyć firmie jako swego rodzaju poduszka finansowa, pozwalająca jej w trudnej sytuacji natychmiast otrzymać potrzebne środki bez konieczności składania w danym momencie wniosku o kredyt i czekania na jego rozpatrzenie.

Do czego służy kredyt konsolidacyjny dla firm?

Podobnie, jak w przypadku kredytów konsolidacyjnych oferowanych osobom prywatnym, kredyty konsolidacyjne dla firm służą połączeniu kilku długów firmowych w jedno zobowiązanie. Nie tylko redukowana jest w ten sposób ilość długów, przez co łatwiej jest nadzorować ich terminową spłatę, ale też wysokość raty kredytu konsolidacyjnego jest niższa niż suma rat kredytów, które za jego pomocą połączono.

Jest to możliwe dzięki wydłużeniu okresu spłaty takiego kredytu. Długi okres kredytowania pozwala na spłacanie zobowiązania w swoim tempie, bez narażania się na utratę płynności finansowej firmy. Łączyć można kredyty różnego typu, na przykład kredyty obrotowe, kredyty w rachunkach bieżących, ale też inne kredyty konsolidacyjne.

Od czego zależy koszt kredytu dla firm?

Na koszt kredytu dla firm wpływają te same czynniki, co w przypadku kredytów dla osób prywatnych. Oznacza to, że ostateczny koszt kredytu zależy między innymi od takich aspektów, jak:

 • oprocentowanie kredytu
 • prowizja za udzielenie kredytu
 • ubezpieczenie
 • opłaty dodatkowe (na przykład opłata przygotowawcza).

Ubezpieczenie kredytu nie zawsze jest wymagane. Niekiedy to kredytobiorca decyduje czy chce zabezpieczyć kredyt w ten sposób. Wiąże się to z dodatkowym kosztem, ale może pomóc na przykład w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku.

Niekiedy zdarza się, że do wszystkich kosztów kredytu trzeba także doliczyć koszt ustanowienia zabezpieczenia (na przykład hipoteki). W przypadku niektórych rodzajów kredytów może być również konieczne wniesienie określonego wkładu własnego.

 

Czy mała firma może dostać kredyt?

Korzystny kredyt dla małych firm jak najbardziej jest możliwy. Jeśli firma uzyskuje stabilne dochody i nie jest zagrożona upadłością, a także nie posiada negatywnej historii kredytowej, powinna być w stanie uzyskać pozytywną decyzję kredytową, nawet mimo małego rozmiaru.

Z powodu z reguły niewielkich dochodów ograniczona jest natomiast kwota, na jaką takie firmy mogą liczyć. W przypadku większych zobowiązań może być wymagane zabezpieczenie kredytu w jakiś sposób, na przykład za pomocą hipoteki.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt dla firm?

Banki stawiają szereg warunków potencjalnym kredytobiorcom, natomiast to, jakich konkretnie warunków możemy się spodziewać, zależy od rodzaju firmy. Zawsze istotna jest zdolność kredytowa przedsiębiorstwa, obliczana na podstawie między innymi jego dochodów, ale też ilości i wysokości aktualnych zobowiązań. Kluczowa dla kredytodawcy jest płynność finansowa firmy, ponieważ jej brak sugeruje, że dłużnik nie będzie w stanie spłacać kredytu na czas.

Ważna jest również historia kredytowa, a więc to, czy w przeszłości kredyty i pożyczki firmowe były spłacane w terminie. Obecność firmy na którejś z list dłużników może znacząco utrudnić lub wręcz uniemożliwić otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Nierzetelne postępowanie dłużnika w przeszłości jest bowiem sygnałem dla banku, że przy następnych zobowiązaniach również może on okazać się problematycznym klientem.

Kolejny często spotykany warunek dotyczy stażu firmy. Jest to związane z faktem, że wiele firm upada właśnie w ciągu pierwszych kilku lat działalności, które to lata często są najtrudniejsze. Dlatego też instytucje finansowe wprowadzają wymaganie istnienia firmy od co najmniej 12 lub 18, a niekiedy nawet 24 miesięcy. Dzięki temu zmniejszają ryzyko, że firma nie poradzi sobie na rynku i w pewnym momencie straci część dochodów lub nawet całkowicie zbankrutuje.

Czy istnieje kredyt dla nowych firm?

Nowe firmy mogą mieć problem z uzyskaniem zwykłego kredytu firmowego, z uwagi na wymaganie, aby firma posiadała określony staż. Nie oznacza to jednak, że początkujący przedsiębiorcy nie mają żadnych szans na uzyskanie dodatkowego finansowania. Niektóre banki wprowadziły do swojej oferty także kredyt dla nowych firm lub kredyt na start.

Początek działalności wiąże się z wieloma wydatkami, takimi jak zakup sprzętu, towaru czy zatrudnienie pracowników, które ciężko może być pokryć z własnych oszczędności. Dlatego też istnieje właśnie coś takiego, jak kredyt dla nowych firm. Z reguły jest to kredyt na stosunkowo niewielką kwotę. Jego uzyskanie może wymagać ustanowienie dodatkowego zabezpieczenia lub przedłożenie bankowi biznesplanu, ale dokładne warunki zależą od zasad panujących w danej instytucji finansowej.

Które dokumenty są wymagane do kredytu dla firm?

To, jakie dokumenty będą potrzebne przy kredycie dla firm, zależy od jego rodzaju, a także kwoty kredytu. Przy mniejszych zobowiązaniach formalności są zredukowane do minimum, a przy większych kredytach można się spodziewać konieczności dostarczenia większej ilości dokumentów.

Konieczne może być dostarczenie dokumentów, które potwierdzają, że dana firma działa legalnie. Dla większości firm oznacza to wymaganie zdobycia zaświadczenia o wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), jak i o nadaniu Numeru Identyfikacji Podatkowej (NIP) i numeru REGON. Wyjątek stanowią spółki – w ich przypadku potrzebne będzie zaświadczenie z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodatkowo wymagane mogą być dokumenty potwierdzające wysokość i stabilność osiąganych przez firmę dochodów. Posłużyć mogą do tego dokumenty księgowe (na przykład Księga Przychodów i Rozchodów), ale też wyciąg z firmowego konta bankowego czy zeznanie podatkowe za rok ubiegły. Może być także konieczne posiadanie zaświadczenia o niezaleganiu z wpłatami do ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Czy kredyt dla firm wymaga posiadania konta w danym banku?

Kredyt dla firm w większości przypadków nie będzie wymagał, aby konto firmowe w banku było prowadzone konkretnie w instytucji, od której chcemy pożyczyć środki. Czasami jednak banki oferują swoim stałym klientom (lub kredytobiorcom, którzy zdecydują się otworzyć u nich konto firmowe wraz z zaciąganiem kredytu) lepsze warunki kredytowania.

Wyjątkiem jest kredyt w rachunku bieżącym, który jest częścią konta firmowego, więc nie może zostać udzielony w przypadku nieposiadania rachunku w danej instytucji finansowej. Żeby wziąć taki kredyt, niezbędne będzie założenie konta w danym banku, zawsze można także poszukać tego typu oferty w banku, w którym aktualnie posiada się konto firmowe.

Jak znaleźć dobry kredyt dla firm?

Ofert kredytów dla firm jest bardzo wiele, w związku z czym trudno może być wybrać ofertę najkorzystniejszą. Żeby znaleźć atrakcyjny kredyt, można samodzielnie wchodzić na strony internetowe poszczególnych banków i porównywać ich oferty lub skorzystać z dostępnych w Internecie rankingów i porównywarek kredytów.

Zarówno w tym pierwszym, jak i drugim przypadku ryzykujemy jednak, że mylnie ocenimy opłacalność danej oferty i niepotrzebnie przepłacimy na kredycie. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego pośrednika kredytowego. Przeanalizuje on sytuację finansową firmy i sprawdzi, w jakim banku oferta kredytu będzie dla danego przedsiębiorstwa najkorzystniejsza, a szanse na pozytywną decyzję kredytową największe.

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek