Kredyt dla firm

Kredyt firmowy jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców mających świadomość, że prowadzenie własnego biznesu to ogromne wyzwanie. Aby firma mogła się rozwijać, potrzebne są inwestycje i ciągłe trzymanie ręki na pulsie. Zdecydowanie łatwiej jest realizować nasze plany, kiedy firma dysponuje odpowiednimi zasobami finansowymi. Jednak jedną z głównych cech biznesu jest dynamika, więc zdarzają się sytuacje mniej lub bardziej nieprzewidziane. Kredyt dla firm jest na nie odpowiedzią.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Pomożemy Ci w doborze najlepszego finansowania dla Twojej firmy
 • spłata pożyczek
  Przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania dodatkowych środków
 • spłata pożyczek
  Dzięki nam będziesz miał/miała dostęp do najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb ofert
 • spłata pożyczek
  Planujesz otworzyć działalność gospodarczą? A może działasz na rynku od niedawna? Tobie też pomożemy!

Kredyt na firmę - dla kogo?

O kredyt firmowy mogą się ubiegać jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki, które z różnych przyczyn potrzebują dodatkowego finansowania. Pożyczka dla firm jest idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • Pojawiły się niespodziewane wydatki. Konieczność zrealizowania pilnych płatności bywa bardzo przytłaczająca, jeśli większość środków firmy jest w obrocie, a pieniądze od kontrahentów spływają w innym terminie.

 • Mają miejsce mniej lub bardziej planowane inwestycje. Do ich przeprowadzenia niezbędne są pieniądze.

 • Pojawia się możliwość okazjonalnego zakupu sprzętu do firmy. Szkoda z niej nie skorzystać, w związku z czym dość niespodziewanie potrzebne są środki.

 • Nowa siedziba? A może remont obecnego biura? Stworzenie wspaniałej przestrzeni do pracy może być możliwe dzięki pieniądzom z kredytu firmowego.

 • Rozwój firmy. Zatrudnianie nowych pracowników może przyczynić się do wzrostu konkurencyjności firmy i tym samym zapewnić jej większe grono klientów. Jednak rekrutacja, a następnie proces szkolenia nowozatrudnionych nie należą do rzeczy tanich, a dobrze wykwalifikowana kadra jest pierwszym krokiem do sukcesu firmy. Dodatkowe środki umożliwią szkolenia pracowników nowych i obecnych.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu na firmę? Skontaktuj się z nami! Mamy wieloletnie doświadczenie w doradzaniu przedsiębiorcom. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Kredyt firmowy - niezależność i możliwości

Pożyczka dla firm zapewnia dodatkowe wolne środki, które przedsiębiorca może przeznaczyć na dowolny cel. Jest to przewaga nad finansowaniem zewnętrznym z instytucji zajmujących się dotowaniem firm, ponieważ środki z nich pochodzące zazwyczaj muszą być wydane na ściśle ustalone działania i nie wykraczać poza określony biznesplan.

Kredyt dla firm pomaga również przetrwać czasy przestoju w produkcji lub sprzedaży towarów i usług. Czasem zdarzają się one ze względu na występującą w danej branży sezonowość, a czasem ze względu na czynniki zewnętrzne, całkowicie niezależne od sezonu i przedsiębiorców. Kredyt na firmę to proste rozwiązanie, które pomoże w utrzymaniu płynności finansowej i zaspokojeniu podstawowych potrzeb przedsiębiorstwa podczas kryzysowej sytuacji, np. konieczności realizacji zobowiązań i płatności lub wypłat dla pracowników.

Pomożemy Ci rozwinąć firmę! Nie wiesz, jaki rodzaj finansowania będzie dla Ciebie najlepszy? Nie szkodzi - od tego właśnie jesteśmy. Napisz do nas!

Złóż wniosek o kredyt

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena