Trudne kredyty

trudne kredyty

Trudne kredyty nie muszą być czasochłonne i uciążliwe do pozyskania lub spłacenia. Dzięki pomocy doradcy Spłata Kredytów znajdziesz korzystne wyjście nawet z najbardziej skomplikowanej lub ciężkiej sytuacji. Skorzystaj ze wsparcia eksperta i pozyskaj potrzebne finansowanie na korzystnych, dopasowanych do indywidualnych okoliczności warunkach.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Jak spłacić trudne kredyty?

Różne zdarzenia, często nieprzewidziane np. choroba czy utrata pracy, mogą doprowadzić do sytuacji, w której terminowa spłata posiadanych zobowiązań stanie się problematyczna, jeśli nie całkowicie niemożliwa. W rozwiązaniu tego problemu mogą pomóc trudne kredyty konsolidacyjne. Dzięki nim możliwa jest spłata posiadanego zadłużenia i zamiana go na jeden, łatwy do regulowania na czas kredyt.

Kredyty konsolidacyjne umożliwiają połączenie wielu długów tego samego i różnego typu. Z uwagi na długi maksymalny okres kredytowania, rata kredytu konsolidacyjnego jest z reguły niższa niż suma dotychczas spłacanych rat różnych zobowiązań. W poważniejszych przypadkach wartą rozważenia alternatywą są trudne kredyty oddłużeniowe.

To, jakie rozwiązanie ostatecznie okaże się najlepsze, zależy między innymi od wysokości posiadanego zadłużenia, ewentualnych opóźnień w spłacie i innych kluczowych czynników. Nie trzeba szukać optymalnej oferty samodzielnie – można powierzyć to zadanie ekspertowi, aby oszczędzić czas i nerwy, a także zwiększyć szanse na pozytywną decyzję kredytową.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Czym charakteryzują się bardzo trudne kredyty?

Bardzo trudne kredyty można przyporządkować do kilku różnych kategorii. Pierwsza z nich obejmuje zobowiązania, które są trudne do pozyskania z uwagi na dużą ilość formalności do załatwienia, wysokie wymagania czy ciężką sytuację potencjalnego kredytobiorcy (na przykład bardzo trudne kredyty z komornikiem).

W drugiej kategorii znajdują się już posiadane bardzo trudne kredyty bankowe, które są uciążliwe do terminowej spłaty, np. z uwagi na fakt, że od czasu ich zaciągnięcia pogorszyła się sytuacja finansowa kredytobiorcy i ustalone raty stały się zbyt wysokie.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania trudnych kredytów?

Uzyskanie trudnych kredytów wiąże się z koniecznością wypełnienia wniosku kredytowego, ale też przedstawienia bankowi szeregu innych dokumentów. Będą to dokumenty poświadczające tożsamość wnioskującego (dowód osobisty, a w przypadku firm – dokumenty rejestrowe), a także jego aktualną sytuację finansową.

W zależności od źródła osiąganych dochodów może to oznaczać na przykład zaświadczenie od pracodawcy o wysokości dochodów, bieżącą umowę zlecenie i poprzednie, promesę dalszego zatrudnienia, dokumenty księgowe prowadzonej firmy lub wyciąg z konta bankowego (prywatnego lub firmowego). W przypadku emerytów i rencistów można spotkać się z wymogiem dostarczenia dokumentu potwierdzającego prawo do otrzymywania świadczenia oraz ostatniego odcinka (lub ostatnich kilku odcinków) świadczenia.

Trudne kredyty konsolidacyjne oraz trudne kredyty oddłużeniowe będą ponadto wymagać zaprezentowania potencjalnemu kredytodawcy dokumentów związanych z długami, które mają ulec konsolidacji bądź oddłużaniu, takich jak umowy kredytów lub pożyczek bądź zaświadczenia o kwocie zobowiązania pozostałej do spłaty.

Trudne kredyty firmowe – czy są możliwe do uzyskania?

Trudne kredyty nie są domeną jedynie osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Również firmom zdarza się znaleźć w ciężkiej sytuacji finansowej, w której pozyskanie dodatkowych środków finansowania np. na poczet bieżących wydatków niezbędnych do dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest niezbędne, ale nie należy do łatwych zadań.

Trudne kredyty firmowe są możliwe, ale wymagają odpowiedniego podejścia. Tak, jak w przypadku klientów indywidualnych, banki przy rozpatrywaniu wniosków kredytowych złożonych przez firmy uwzględniają m.in. dochody wnioskującego, bieżące zadłużenia czy dotychczasową terminowość w regulowaniu zobowiązań.

Żeby uzyskać pozytywne rezultaty w ciężkiej sytuacji, niezbędna jest wiedza na temat aktualnej sytuacji na rynku usług finansowych dla firm, która pozwoli wyselekcjonować odpowiednią ofertę i doprowadzić do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej.

Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK – czy jest na nie rozwiązanie?

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, przechowuje informacje o wszystkich bieżących kredytach i części pożyczek w Polsce, posiada także dane odnośnie do już spłaconych zobowiązań. Przy okazji wnioskowania o kredyt bank prosi o zgodę na sprawdzenie historii potencjalnego kredytobiorcy w BIK-u. Znajdują się w niej zarówno wpisy pozytywne, o zobowiązaniach spłacanych na czas, jak i negatywne, o opóźnieniach w regulowaniu rat. W przypadku kredytu spłacanego z opóźnieniem, dane na jego temat mogą zostać usunięte z bazy dopiero po 5 latach.

Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK są ciężkie do uzyskania ze względu na to, że negatywne wpisy w bazie Biura Informacji Kredytowej są dla banku sygnałem, iż dany klient nie jest rzetelny i może mieć problemy z terminową spłatą zadłużenia. Każda sytuacja jest jednak rozważana indywidualnie – kluczowe jest, to kiedy ewentualne opóźnienia miały miejsce i jak długo trwały.

Istotny może być również stosunek wpisów negatywnych do pozytywnych. Dlatego budowanie odpowiednio wcześniej dobrej historii kredytowej jest niezwykle ważne. Co istotne, poszczególne instytucje bankowe i pozabankowe, mogą mieć nieco inne podejście (mniej lub bardziej liberalne) do opóźnień w spłacie zobowiązań. Dlatego nie warto się poddawać. Może się okazać, że nawet w bardzo trudnych okolicznościach istnieje jakieś korzystne rozwiązanie.

Gdzie szukać pomocy w uzyskaniu trudnego kredytu?

Pomoc w uzyskaniu trudnego kredytu jest często wręcz niezbędna do otrzymania go w krótkim czasie i na atrakcyjnych warunkach. Najlepiej szukać jej u wykwalifikowanych, doświadczonych ekspertów, którzy specjalizują się konkretnie w pozyskiwaniu kredytów w nietypowych bądź skomplikowanych przypadkach.

Doradcy Spłata Kredytów wiedzą, jak radzić sobie ze wszelkimi trudnościami na drodze do pozyskania potrzebnych klientowi środków. Zarówno, jeśli chodzi o trudne kredyty firmowe, jak i indywidualne. Wsparcie może być świadczone stacjonarnie lub na odległość, w zależności od potrzeb przyszłego kredytobiorcy. Jest dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jak działa pomoc przy trudnych kredytach na odległość?

Obecnie pewne etapy pozyskiwania zobowiązań finansowych, takie, jak chociażby złożenie wniosku o trudne kredyty, mogą być przeprowadzane na odległość np. za pośrednictwem portalu transakcyjnego banku czy specjalnego formularza online. Banki i inne instytucje finansowe wiedzą bowiem, jak istotny jest dla ich klientów czas i wygoda, dlatego starają się uprościć cały proces przy jednoczesnym zachowaniu jego pełnego bezpieczeństwa.

Pomoc przy trudnych kredytach również jest udzielana m.in. telefonicznie i e-mailowo. Dzięki temu klient może otrzymać potrzebne wsparcie bez opuszczania biura lub domu, szybko, sprawnie i bezpiecznie. W ten sposób doradztwo eksperta jest dostępne dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania czy siedziby firmy.

Trudne kredyty konsolidacyjne – dlaczego bank odmawia ich przyznania?

Bank może odmówić przyznania trudnych kredytów konsolidacyjnych z wielu powodów, od względów formalnych, po te związane ze zdolnością kredytową lub historią kredytową wnioskującego. Przyczyny formalne leżą często w nieprawidłowo wypełnionym wniosku kredytowym bądź brakach w wymaganych przez bank załącznikach.

Zbyt niska zdolność kredytowa lub negatywna historia kredytowa są z kolei bezpośrednio powiązane z oceną wiarygodności i wypłacalności potencjalnego klienta, dokonywaną na podstawie informacji zawartych we wniosku i dołączonych do niego dokumentów, a także m.in. bazy Biura Informacji Kredytowej i innych biur informacji gospodarczej.

Wnioski o trudne kredyty konsolidacyjne mogą być odrzucane także z powodu polityki banku w zakresie łączenia pewnych typów zobowiązań, na przykład chwilówek. Nie każda instytucja jest równie chętna konsolidować określone produkty finansowe, dlatego tak ważne jest, aby dobrze dobrać potencjalnego kredytodawcę na podstawie wszystkich okoliczności.

Do kogo skierowana jest oferta trudnych kredytów oddłużeniowych?

Trudne kredyty oddłużeniowe to produkty finansowe skierowane do osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej i odczuwają problem z terminową spłatą posiadanych zadłużeń, czy to z uwagi na ich ilość, czy wysokość rat.

Może to być kilka większych zobowiązań lub wiele mniejszych. Mowa zarówno o zobowiązaniach tego samego np. wielu kredytach gotówkowych, jak i różnego typu: kredytach gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, kartach kredytowych i nie tylko.

Dzięki trudnym kredytom oddłużeniowym możliwe jest pozbycie się bieżącego zadłużenia i odzyskanie wolności finansowej. To rozwiązanie pozwoli wyrwać się z pętli zadłużenia, w ramach której ilość i wysokość posiadanych zobowiązań nieustannie narastała.

Przy ustalaniu warunków spłaty kredytu oddłużeniowego zawsze brane są pod uwagę możliwości finansowe potencjalnego kredytobiorcy. Dzięki temu nie ma ryzyka, że warunki spłaty okażą się niedopasowane do domowego (lub firmowego) budżetu.

Czy można wnioskować o trudne kredyty bez zdolności kredytowej?

Trudne kredyty bez zdolności są szczególnie problematyczne, z uwagi na fakt, że zdolność kredytowa jest jednym z najbardziej podstawowych kryteriów stawianych przez banki potencjalnym kredytobiorcom.
Zdolność kredytowa to zdolność do terminowej spłaty całości zobowiązania. Na jej podstawie bank szacuje, czy danego klienta najprawdopodobniej stać na zobowiązanie.

Każda instytucja finansowa może jednak przyjąć nieco inne sposoby obliczania zdolności, a także akceptować różne progi ryzyka. W związku z tym ta sama osoba w jednym banku mogłaby spotkać się z odmową przyznania trudnego kredytu na daną kwotę, a w innym z akceptacją wniosku. Trudne kredyty bez zdolności kredytowej (a dokładniej z niską zdolnością kredytową) nie są więc niemożliwe, ale to gdzie i na jakich warunkach będzie można je pozyskać, w dużej mierze zależy od okoliczności.

Kluczowe aspekty brane pod uwagę przy wyliczaniu zdolności kredytowej to z reguły wysokość i źródło dochodów (umowa o pracę na czas określony/nieokreślony, umowy cywilnoprawne, własna działalność gospodarcza, renta, emerytura i inne), a także wysokość i ilość aktualnych zobowiązań finansowych, w tym również pozabankowych.

Bank może również uwzględnić m.in. takie aspekty jak średnie koszty utrzymania oraz ilość osób posiadanych na utrzymaniu przez kredytobiorcę, jego wiek, wykształcenie czy zawód.

Czy trudne kredyty bez zdolności kredytowej wymagają zabezpieczenia?

Niska zdolność kredytowa oznacza dla kredytodawcy większe ryzyko, ale istnieją sposoby na jego zmniejszenie. Na przykład przy pomocy różnego typu zabezpieczeń kredytu. Mogą to być poręczenia spłaty zobowiązania udzielone przez osoby trzecie czy ubezpieczenia spłaty kredytu, względnie zabezpieczenia rzeczowe (zastaw, hipoteka).

Trudne kredyty bez zdolności mogą, ale nie muszą wymagać zabezpieczeń kredytu. Każdy przypadek jest inny. Im wyższa kwota zobowiązania lub poziom ryzyka związany z jego udzieleniem (z uwagi na zdolność kredytową, historię kredytową lub inne względy), tym większe prawdopodobieństwo, że dodatkowe zabezpieczenie będzie konieczne lub warte rozważenia.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy trudnych kredytach?

Bardzo trudne kredyty, ze względu na poziom ich skomplikowania, są niezwykle ciężkie do uzyskania na własną rękę. Potencjalni kredytobiorcy nie dysponują bowiem z reguły ani szczegółową wiedzą na temat oferty poszczególnych instytucji finansowych i obowiązujących w każdej z nich procedur, a także nie mają praktycznego doświadczenia w prowadzeniu negocjacji z przedstawicielami banków.

Ponadto w przypadku samodzielnego wypełniania wniosku kredytowego i zbierania potrzebnej dokumentacji łatwo o popełnienie błędu i wydłużenie całego procesu o czas niezbędny na dokonanie korekty i ponowne rozpatrzenie wniosku przez bank.

Pomoc przy trudnych kredytach może m.in. przyspieszyć proces wnioskowania o potrzebne finansowanie, zwiększyć szanse na pozytywną decyzję kredytową oraz przełożyć się na bardziej atrakcyjne warunki finansowania. Warto z niej skorzystać, zwłaszcza jeśli nie ma się dużego doświadczenia w samodzielnym pozyskiwaniu zobowiązań finansowych, w szczególności w skomplikowanych i ciężkich przypadkach. Zapraszamy do kontaktu!

Doradca finansowy zajmujący się trudnymi kredytami

Wiedząc, że najlepiej nie próbować pozyskiwać bardzo trudnych kredytów na własną rękę, można zastanawiać się, kto pozyska dla nas trudny kredyt. Dobrą opcją będzie zwrócenie się do zaufanego profesjonalisty.

Dzięki dobremu doradcy finansowemu trudne kredyty mogą okazać się nie tylko możliwe do pozyskania, ale także korzystne i bezstresowe. Doradca Spłata Kredytów będzie służył pomocą i wsparciem na każdym etapie pozyskiwania potrzebnych środków, dzięki czemu kredytobiorca nie będzie musiał polegać jedynie na własnej intuicji.

Pierwszym krokiem podejmowanym przez doradcę jest zawsze zebranie informacji na temat sytuacji finansowej klienta, jego potrzeb, celów i oczekiwań. Na tej podstawie ekspert jest w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie, a następnie przedstawić dostępne oferty i pomóc w wyborze tej najkorzystniejszej.

Pomoc przy trudnych kredytach będzie obejmowała także prowadzenie negocjacji z potencjalnym kredytodawcą, w celu uzyskania jeszcze lepszych warunków kredytowania niż te ogólnodostępne. Kiedy wszelkie warunki zostaną już oficjalnie ustalone, doradca wskaże, jak i gdzie uzyskać wymagane przez bank dokumenty, a także jak prawidłowo wypełnić wniosek kredytowy. Odpowie również na wszelkie pytania, które mogą pojawić się u kredytobiorcy.

Jak bezpiecznie spłacić trudne kredyty?

Trudne kredyty dla zadłużonych takie jak, chociażby trudne kredyty z komornikiem, powinny być przede wszystkim bezpieczne do spłaty, aby pomogły kredytobiorcy, a nie jeszcze bardziej pogorszyły jego sytuację finansową. W praktyce oznacza to, że trudne kredyty konsolidacyjne i inne powinny przede wszystkim zostać dopasowane do możliwości danego kredytobiorcy.

Kluczową rolę odgrywa wysokość raty. Jeśli będzie zbyt wysoka, może pojawić się problem z jej terminową spłatą. Długi maksymalny okres spłaty trudnych kredytów firmowych i konsumenckich pozyskanych przy pomocy ekspertów oznacza możliwość obniżenia raty do optymalnego w danej sytuacji poziomu, który zapewni bezpieczną i bezstresową spłatę zobowiązania.


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek