Kredyt oddłużeniowy

Kredyt oddłużeniowy

 • Znalazłeś się w sytuacji, w której Twoje miesięczne raty kredytów przekroczyły przychód?
 • Spłacasz kilka zobowiązań jednocześnie i we wszystkich pojawiły się u Ciebie opóźnienia?
 • Nie dość, że zalegasz ze spłatami, to jeszcze masz trudność ze zdobyciem wsparcia finansowego?

Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to właśnie dla Ciebie jest kredyt oddłużeniowy.

Należy on do tak zwanych trudnych kredytów. Przeznaczony jest dla osób, które mają poważne problemy finansowe i wymagają natychmiastowego wsparcia, by ich sytuacja jeszcze się nie pogorszyła. Pomożemy Ci w jego uzyskaniu, indywidualnie dostosowując ofertę do Twoich możliwości. Zapoznaj się z tym, czego wymagamy.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

KREDYT ODDŁUŻENIOWY - ZASADY

Wiemy, że jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej, wymagasz wsparcia, które nie obciąży Cię dodatkowo, a pomoże uregulować Twoje zaległości. Wiemy także, iż w bankach w tej sytuacji możesz mieć trudność z wynegocjowaniem kolejnego kredytu. Dlatego oddaj sprawę w nasze ręce: uzyskamy dla Ciebie finansowanie.

 • Wymagamy od Ciebie spełnienia minimalnych warunków zdolności kredytowej.
 • Gwarantujemy szybką decyzję, bez zbędnych formalności.
 • Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności i dopasujemy ofertę do Twoich możliwości.
 • Akceptujemy opóźnienia w BIK. Twoją sytuację analizujemy jedynie na podstawie ostatnich 12 miesięcy

Decydując się na naszą pomoc, uzyskasz kredyt, który pozwoli wydostać Ci się ze spirali niezapłaconych zobowiązań. Gdy już spłacisz swoje zaległości, kredyt uzyskany dzięki nam spłacisz w atrakcyjnych ratach, nawet do 144 miesięcy.

 

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

KREDYT ODDŁUŻENIOWY - INFORMACJE

Kredyt oddłużeniowy – co to jest?

Kredyt oddłużeniowy jest produktem finansowym skierowanym do osób, które spłacają jednocześnie wiele różnych zobowiązań finansowych, takich jak kredyty gotówkowe, karty kredytowe czy kredyty odnawialne. Bycie mocno zadłużonym wiąże się nie tylko z dużym stresem, ale także obciążeniem dla domowego budżetu. W pewnym momencie może się okazać, że trudno jest spłacać wszystkie raty na czas.

W ramach kredytu oddłużeniowego wskazane przez kredytobiorcę długi są spłacane, a zamiast nich pozostaje do uregulowania tylko jedno zobowiązanie, czyli właśnie kredyt oddłużeniowy. Wiele rat o różnej wysokości zamienia się w jedną, niską ratę, indywidualnie dopasowaną do możliwości i potrzeb finansowych danej osoby. Kredyt oddłużeniowy uznawany jest za szansę na nowe życie i odzyskanie wolności finansowej nawet w przypadku bardzo poważnego zadłużenia.

Czy kredyt oddłużeniowy z komornikiem jest możliwy?

Zasądzenie egzekucji komorniczej może znacząco utrudnić, a w wielu przypadkach nawet całkowicie uniemożliwić zaciągnięcie kredytu oddłużeniowego lub jakiegokolwiek innego kredytu. Dlatego też powinniśmy zareagować i zadbać o spłatę zobowiązania zanim jeszcze dojdzie do sprawy w sądzie, a najlepiej jeszcze przed przeterminowaniem się długu. Szanse na spłacenie go, a wraz z nim także innych zobowiązań, za pomocą kredytu oddłużeniowego będą wtedy znacznie wyższe.

Dla większości instytucji finansowych fakt, że wobec danej osoby toczy się egzekucja komornicza będzie świadczyć o tym, że nie jest ona wiarygodnym kredytobiorcą. W związku z tym udzielenie jej kredytu oddłużeniowego byłoby bardzo ryzykowne, ponieważ jest prawdopodobieństwo, że również w jego przypadku nie doszłoby do terminowej spłaty zobowiązania. Nie mówimy jednak, że jest to niemożliwe.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby wziąć kredyt oddłużeniowy?

Podstawowym dokumentem niezbędnym do zaciągnięcia jakiegokolwiek kredytu, nie tylko kredytu oddłużeniowego, jest dowód osobisty. Nie obędzie się także bez poprawnie (i w sposób w pełni zgodny z prawdą) wypełnionego wniosku o kredyt.

Dodatkowo w przypadku tego konkretnego rodzaju zobowiązania powinniśmy także postarać się zebrać dokumenty (zazwyczaj będą to po prostu umowy kredytów lub pożyczek) dotyczące zobowiązań, które chcemy spłacić w ramach oddłużenia. Mogą być od nas wymagane także dokumenty poświadczające wysokość osiąganych dochodów, takie jak:

 • zaświadczenie o dochodach od pracodawcy (przy umowie o pracę)
 • wyciąg z konta bankowego, promesa od pracodawcy, kopie umów (przy umowach cywilnoprawnych)
 • ostatni wycinek świadczenia i dokument potwierdzający prawo do niego (przy emeryturze, rencie)
 • dokumenty księgowe, wyciąg z konta firmowego, zeznanie podatkowe za rok ubiegły (przy własnej działalności gospodarczej).

Sprawne i szybkie zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów przyspieszy proces uzyskiwania kredytu oddłużeniowego i umożliwi jak najszybsze otrzymanie decyzji kredytowej.

Ile kosztuje kredyt oddłużeniowy?

Koszt kredytu oddłużeniowego w każdej sytuacji może być zupełnie inny. Wszystko zależy od indywidualnych parametrów kredytu, takich jak:

 • kwota kredytu
 • okres spłaty
 • oprocentowanie
 • prowizja za udzielenie kredytu
 • opłaty dodatkowe.

Kredyty oddłużeniowe często udzielane są na bardzo duże kwoty. W takich przypadkach nawet najmniejsza różnica w warunkach kredytu na przestrzeni lat może oznaczać duże oszczędności (lub niepotrzebne przepłacanie).

Rata kredytu oddłużeniowego ustalana jest indywidualnie, tak aby nie nadwyrężała zbytnio domowego budżetu. Wydłużenie okresu spłaty umożliwia jej zmniejszenie do poziomu, który pozwoli co miesiąc spłacać ją w terminie, bez niepotrzebnego stresu.

Czy można wziąć kredyt oddłużeniowy online?

Obecnie bardzo wiele usług finansowych realizowanych jest w dużej mierze czy nawet w całości za pośrednictwem Internetu. Z pomocą dobrego pośrednika kredytowego kredyt oddłużeniowy można wziąć całkowicie przez Internet. Cała komunikacja z doradcą przebiega zdalnie, dzięki czemu nie ma potrzeby wychodzenia z domu i samodzielnego załatwiania wszystkich formalności związanych z kredytem.

Zaciąganie kredytu przez Internet jest całkowicie bezpieczne. Dane potencjalnego klienta są szyfrowane i nie są udostępniane nieupoważnionym osobom trzecim. Klient ma również możliwość zapoznania się ze wszystkimi dokumentami związanymi z kredytem i jego kosztami przed zaciągnięciem zobowiązania, tak samo, jak działa to w przypadku kredytu zaciąganego w fizycznym oddziale banku.

Kredyt oddłużeniowy – czy warto?

Dla wielu osób kredyt oddłużeniowy może być jedynym sposobem na wyjście z poważnych kłopotów finansowych, więc warto takie rozwiązanie rozważyć. Pozwala on uniknąć negatywnych konsekwencji związanych z trudnościami z terminową spłatą długów, takich jak naliczanie odsetek za opóźnienie, wysyłanie płatnych monitów, wpisy na listy dłużników czy nawet sprawa w sądzie i egzekucja komornicza.

Dzięki profesjonalnemu oddłużaniu liczne wysokie raty zamieniane są na jedną niską, co eliminuje ryzyko, że pojawią się opóźnienia w spłacie. Wysoka maksymalna kwota kredytu oddłużeniowego, wraz z wydłużonym okresem spłaty (ze wsparciem specjalisty mogącym wynieść nawet 144 miesiące) sprawiają, że może on pomóc pozbyć się nawet największych i najbardziej uciążliwych długów.

Czy warto wziąć kredyt oddłużeniowy z pośrednikiem?

Można wnioskować o kredyt oddłużeniowy samodzielnie, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie. W wielu przypadkach taka próba może zakończyć się niepowodzeniem i negatywną decyzją kredytową. Nawet, jeśli uda się uzyskać kredyt, bez wsparcia specjalisty możemy na nim niepotrzebnie przepłacić.

Pośrednik kredytowy zna sytuację panującą na polskim rynku usług finansowym, doskonale zna więc oferty wszystkich banków. Zanim jednak zacznie je rozważać, najpierw zawsze rzetelnie analizuje sytuację danego klienta, aby móc dobrać kredyt konkretnie do jego potrzeb i możliwości. Kiedy już uda mu się odnaleźć najlepszą ofertę, ekspert prowadzi negocjacje z bankiem, aby parametry kredytu były jeszcze atrakcyjniejsze.

Co więcej, pośrednik pomaga w załatwieniu wszystkich formalności, dzięki czemu z jego wsparciem zaciągnięcie kredytu oddłużeniowego może być szybkie, proste i bezstresowe. Szczegółowo i klarownie odpowiada także na wszelkie pytania związane z kredytem, dzięki czemu kredytobiorca nie musi pozostać w jakiejkolwiek kwestii w niepewności.

Kredyt oddłużeniowy – w jakim banku go wziąć?

Kredyt oddłużeniowy proponuje wiele różnych instytucji finansowych, ale ich oferty mogą się między sobą znacznie różnić. Nie da się wskazać jednoznacznie, w jakim banku kredyt oddłużeniowy będzie najlepszy.

Po pierwsze, oferty banków ciągle się zmieniają, więc taka rada bardzo szybko stałaby się nieaktualna. Po drugie, to który bank będzie optymalny, zależy też od indywidualnych szczegółów sprawy, a więc na przykład tego, jak duża ma być kwota kredytu i jaką zdolność kredytową ma potencjalny kredytobiorca.

Z tego względu najlepiej wystrzegać się wszelkiego rodzaju porównywarek i rankingów, które oceniają oferty poszczególnych banków. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie poproszenie eksperta kredytowego o przeanalizowanie sytuacji i dobranie optymalnego kredytu.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt oddłużeniowy?

Kredytobiorca powinien mieć ukończony 18 rok życia i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne jest także, aby posiadał stabilne źródło dochodu. Bank preferują kredytobiorców zatrudnionych na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, ale inna forma zatrudnienia nie oznacza utraty możliwości zaciągnięcia kredytu oddłużeniowego.

Przed podjęciem decyzji bank dokona analizy zdolności kredytowej i historii kredytowej. Im wyższa zdolność kredytowa i im bardziej pozytywna historia kredytowa, tym większe szanse na pozytywną decyzję kredytową.

Każdy bank wykorzystuje własny algorytm do wyliczania zdolności kredytowej, co oznacza, że jedna instytucja może nam odmówić z powodu zbyt niskiej zdolności, ale dla drugiej nasza zdolność może już okazać się akceptowalna. Na zdolność kredytową wpływają takie elementy, jak wysokość dochodów, ilość aktualnie spłacanych kredytów i pożyczek, koszty utrzymania i ilość osób na utrzymaniu.

W przypadku historii kredytowej ważne jest, aby posiadać liczne pozytywne wpisy dotyczące zobowiązań spłaconych w terminie. Informacje o opóźnieniach w spłacie rat, szczególnie, jeśli są one duże, mogą obniżyć szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Również pusta historia kredytowa nie jest dobrze postrzegana, ponieważ bank nie jest w stanie na jej podstawie ustalić, czy potencjalny kredytobiorca jest wiarygodny.

Czy można wziąć kredyt oddłużeniowy bez zabezpieczeń?

To, czy kredyt oddłużeniowy będzie wymagał dodatkowego zabezpieczenia (na przykład poręczenia osoby trzeciej) zależy od szczegółów danej sytuacji. Ważne są takie aspekty, jak zasady panujące w danym banku, zdolność kredytowa i historia kredytowa potencjalnego kredytobiorcy, a także kwota długów, jakie chce on uregulować za pomocą kredytu oddłużeniowego.

Dodatkowe zabezpieczenie może zwiększyć szanse na pozytywną decyzję kredytową w ciężkiej sytuacji. Obniża ono ryzyko związane z udzieleniem kredytu, jako że w przypadku problemów z jego spłatą łatwiej jest wierzycielowi odzyskać swoją należność. Zabezpieczenie kredytu jest wymagane przede wszystkim w przypadku zobowiązań na wysokie kwoty lub w sytuacji, kiedy zdolność kredytowa wnioskującego jest niska i występują wątpliwości w zakresie tego, czy będzie go stać na regularne spłacanie zobowiązania.

Czym kredyt oddłużeniowy różni się od kredytu konsolidacyjnego?

Zarówno w ramach kredytu oddłużeniowego, jak i konsolidacyjnego spłacane jest kilka wybranych bieżących zobowiązań, po czym są one zastąpione jedną, wygodną ratą. Na tym jednak podobieństwa tych dwóch typów zobowiązań się kończą.

Kredyt konsolidacyjny stworzony został z myślą o osobach, które podejrzewają, że mogą mieć niedługo problemy finansowe lub które chcą zredukować wysokość miesięcznych rat, aby mieć więcej środków na inne wydatki. Trudno będzie uzyskać taki kredyt osobom poważnie zadłużonym, głównie z uwagi na zbyt niską zdolność kredytową i częściowo negatywną historię kredytową.

Za to kredyt oddłużeniowy służy konkretnie oddłużaniu osób znajdujących się w nawet bardzo trudnej sytuacji. Warunki jego przyznawania są bardziej liberalne, dzięki czemu za jego pomocą można wyjść z nawet najgorszych problemów finansowych.


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek