Wniosek online

✅ Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy sytuacji finansowej – wypełnij wniosek online już teraz.

😊Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą konsolidacji kredytów i chwilówek. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i komfortu finansowego. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszego formularza wniosku online, który pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoją sytuację i zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

➡️ Przekonaj się, jak łatwo i szybko możemy pomóc Ci uporządkować Twoje zobowiązania finansowe! Wypełnij wniosek online, a my przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną analizę sytuacji finansowej.

🔒 Chcemy, abyś wiedział/a, że Twoje dane są dla nas priorytetem i są chronione w każdym calu.  ⌚️ Nie zwlekaj – wypełnij wniosek online już teraz, a my pomożemy Ci zyskać spokój finansowy!

  Wysłanie wniosku jest całkowicie BEZPŁATNE i NIEZOBOWIĄZUJĄCE. 

  Przykład reprezentatywny.

  • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
  • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
  • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
  • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
  • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
  • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
  • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

  Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.