Kredyt długoterminowy

kredyt deweloperski

Kredyt długoterminowy z wysoką maksymalną kwotą finansowania i długim okresem kredytowania pozwoli Ci zrealizować nawet najbardziej ambitne cele. Doświadczeni doradcy Spłata Kredytu służą pomocą w wyborze właściwej oferty, prowadzeniu negocjacji z bankiem i załatwianiu wszelkich formalności.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Kredyt długoterminowy — jakie banki mają go w swojej ofercie?

Różne warianty kredytu długoterminowego można znaleźć w ofercie praktycznie każdego banku. Jednak to, jakie konkretnie typy kredytów długoterminowych są oferowane, i na jakich warunkach, może zmieniać się wraz z upływem czasu.

Sytuacja na rynku produktów finansowych w Polsce jest bardzo dynamiczna, w związku z czym nie należy sugerować się potencjalnie nieaktualnymi informacjami. Najlepiej sięgać po zindywidualizowaną poradę od eksperta.
Wśród najczęściej spotykanych bankowych kredytów długoterminowych można wymienić zarówno proste kredyty gotówkowe na dowolny cel, jak i bardziej złożone kredyty hipoteczne, konsolidacyjne czy (w przypadku firm) inwestycyjne.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Kredyt długoterminowy — na jaki czas jest udzielany?

Nie istnieje jedna, oficjalna definicja kredytu długoterminowego. Trudno więc odpowiedzieć na pytanie, na jaki czas jest udzielany kredyt długoterminowy. Zazwyczaj przyjmuje się, że za tego typu zobowiązania mogą zostać uznane kredyty o okresie spłaty powyżej roku.

W praktyce może to oznaczać zarówno kredyty udzielane na okres kilku lat (np. kredyty gotówkowe lub kredyty samochodowe), jak i kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu (kredyty hipoteczne, inwestycyjne).

Wydłużony okres kredytowania pozwala zmniejszyć wysokość miesięcznych rat. Z reguły im wyższa maksymalna kwota zobowiązania, tym dłuższy okres spłaty oferowany przez bank.

To, ile trwa spłata kredytu długoterminowego, jest ustalane indywidualnie, dzięki czemu wysokość raty może zostać dopasowana do możliwości finansowych danego kredytobiorcy.

Długoterminowe kredyty bankowe – do kogo kierowana jest oferta?

Po długoterminowe kredyty bankowe sięgają zarówno osoby prywatne, jak i firmy (od firm z segmentu MŚP po wielkie korporacje). Te produkty finansowe są z reguły wykorzystywane w przypadku, gdy kredyt opiewa na większą kwotę i ciężko byłoby spłacić go w kilku ratach.

Niektóre typy zobowiązań mają charakter celowy i w związku z tym będą dostępne tylko dla wąskiej grupy kredytobiorców (np. kredyty hipoteczne mogą zostać przeznaczone tylko na budowę, zakup lub remont nieruchomości), inne można zaś wydać w dowolny sposób.

Udzielenie kredytu długoterminowego — ogólne warunki finansowania

Poszczególne typy kredytów długoterminowych mogą różnić się w kwestii warunków stawianych przez banki, aczkolwiek pewne aspekty powtarzają się w większości przypadków. Udzielenie kredytu długoterminowego przez bank zawsze wiąże się z weryfikacją zdolności kredytowej i historii kredytowej potencjalnego klienta.

Kredytodawca weryfikuje, czy wnioskujący prawdopodobnie będzie w stanie spłacać zobowiązanie na czas. Przy obliczaniu zdolności kredytowej banki najczęściej biorą pod uwagę m.in. wysokość i źródło dochodów, aktualne zadłużenie, koszty utrzymania i ilość osób posiadanych na utrzymaniu. Na to, jak wysoka zdolność kredytowa będzie wymagana, wpływa przede wszystkim kwota kredytu.

Historia kredytowa dotyczy natomiast tego, czy dana osoba lub firma w przeszłości regulowała kredyty, pożyczki i inne zobowiązania w terminie. Banki sprawdzają ją za pośrednictwem BIK-u (Biura Informacji Kredytowej), a także innych baz informacji gospodarczych.

W niektórych przypadkach, w zależności od typu zobowiązania i poziomu ryzyka kredytowego, bank może wymagać wniesienia wkładu własnego (jest to typowe dla kredytów hipotecznych i inwestycyjnych), czy też zastosowania innego zabezpieczenia spłaty (np. ubezpieczenia, poręczenia).

Oprocentowanie kredytu długoterminowego

Na oprocentowanie kredytu długoterminowego składają się dwa podstawowe czynniki: zmienna stopa procentowa WIBOR oraz marża banku. Bank nie ustala WIBOR-u sam, więc nie może go obniżyć w toku negocjacji z klientem. Natomiast ma taką możliwość w przypadku marży, która stanowi jego wynagrodzenie za udostępnienie środków.

Warto zadbać o obniżenie oprocentowania do najniższego możliwego w danym przypadku poziomu, aby zmniejszyć wysokość odsetek od kredytu.

Banki mogą udzielać kredytów długoterminowych ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem, przy czym w przypadku zobowiązań o bardzo długim okresie kredytowania (np. kredytów hipotecznych) stała stopa oprocentowania jest zazwyczaj gwarantowana na okres maksymalnie kilku lat.

Kredyt długoterminowy — kalkulator

Kalkulator kredytu długoterminowego jest prostym narzędziem, pozwalającym obliczyć wysokość raty lub koszt kredytu na podstawie kluczowych parametrów. Z reguły działa w ten sposób, że użytkownik wprowadza w odpowiednie pola kwotę zobowiązania, okres spłaty, oprocentowanie i inne ważne informacje, a narzędzie od razu dokonuje potrzebnych obliczeń.

Warto pamiętać, że wszelkie uzyskane w ten sposób wyniki mają charakter w dużej mierze poglądowy. Kalkulatory kredytu długoterminowego nie są w stanie uwzględnić zmiennych o bardziej indywidualnym charakterze, które również wpływają na ostateczne koszty zobowiązania. Bardziej precyzyjnych obliczeń może dokonać profesjonalny doradca.

Jak wnioskować o kredyt długoterminowy przez Internet?

Proces wnioskowania o kredyt długoterminowy online będzie różnił się w zależności od tego, czy będziemy przechodzić przez niego samodzielnie, czy z pomocą eksperta. To pierwsze rozwiązanie jest znacznie bardziej czasochłonne i nużące, a do tego wiąże się z ryzykiem, wybrania mało korzystnej opcji. Dlatego najlepiej zaufać specjaliście.

Proces współpracy z ekspertem zacznie się od ustalenia potrzeb i oczekiwań kredytobiorcy, a także jego możliwości finansowych. Na tej podstawie doradca znajdzie odpowiednią ofertę kredytu. Zajmie się także prowadzeniem negocjacji z bankiem w celu uzyskania jeszcze lepszych warunków spłaty niż te, które wchodzą w skład oferty ogólnodostępnej.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów należy złożyć formalny wniosek o udzielenie kredytu wraz ze wszystkimi wymaganymi przez bank załącznikami. Ekspert pomoże w zebraniu i prawidłowym wypełnieniu dokumentów, tak aby wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum.

Obecnie wiele banków pozwala na załatwienie znacznej części formalności (np. złożenie wniosku) za pośrednictwem swoich stron internetowych lub aplikacji, co przyspiesza cały proces i oszczędza czas kredytobiorców. Kredyt długoterminowy pozyskiwany przez Internet jest w pełni bezpiecznym, a przy tym wygodnym rozwiązaniem.

Ranking kredytów długoterminowych — jak znaleźć najlepszą ofertę?

Ranking kredytów długoterminowych to zbiór ofert z różnych banków, który ma pomóc w wybraniu tej najkorzystniejszej. Warto jednak pamiętać, że dostępne w sieci rankingi mogą szybko się zdezaktualizować, a do tego autor nie jest w stanie wziąć pod uwagę indywidualnych okoliczności, w których znajduje się dany kredytobiorca.

Pewniejszą i skuteczniejszą metodą na znalezienie najlepszej oferty kredytu długoterminowego jest skorzystanie ze wsparcia eksperta. Doradcy Spłata Kredytów posiadają szeroką i na bieżąco aktualizowaną wiedzę na temat ofert poszczególnych banków, a dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wiedzą, jak negocjować z instytucjami finansowymi, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Tani kredyt długoterminowy — co to oznacza w praktyce?

Tani kredyt długoterminowy może kojarzyć się przede wszystkim z kredytem o niskim oprocentowaniu, jako że przekłada się ono na niskie odsetki. Żeby jednak mieć pewność, że dana oferta jest faktycznie korzystna i uniknąć przepłacania, trzeba zwrócić uwagę także na pomniejsze aspekty.

Na całkowity koszt kredytu oprócz odsetek składają się także m.in. prowizja za udzielenie zobowiązania oraz wszelkie opłaty dodatkowe, na przykład za rozpatrzenie wniosku, wypłatę środków czy wcześniejszą spłatę kredytu. Tylko uwzględnienie wszelkich składowych zapewni podjęcie odpowiedniej decyzji.

Może się bowiem zdarzyć, że przykładowo oprocentowanie jest niskie, a prowizja wysoka (lub vice versa) i wbrew pierwszemu wrażeniu dana oferta nie jest wcale najbardziej atrakcyjną z aktualnie dostępnych. Działając na własną rękę, łatwo jest pominąć jakiś aspekt lub popełnić błąd w obliczeniach, dlatego najlepiej sięgnąć po pomoc specjalisty od kredytów długoterminowych.

Kredyt długoterminowy — kiedy warto po niego sięgnąć?

Warto zapoznać się z ofertami kredytu długoterminowego, jeśli poszukuje się pewnego, bezpiecznego źródła zewnętrznego finansowania dla swojego gospodarstwa domowego lub firmy.

Wysoka maksymalna kwota zobowiązania i długi okres kredytowania, a także duża ilość dostępnych wariantów kredytów długoterminowych sprawiają, że niemal każdy potencjalny kredytobiorca będzie w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Za pomocą bankowego kredytu długoterminowego można sfinansować m.in. zakup samochodu, remont lub budowę domu, bieżące wydatki firmy, duże inwestycje mające na celu rozwój przedsiębiorstwa i nie tylko.

Kredyt długoterminowy — wady i zalety

Podstawową zaletą kredytu długoterminowego jest możliwość spłaty zobowiązania poprzez wiele mniejszych rat zamiast kilku dużych tak jak w przypadku kredytu krótkoterminowego. Dzięki temu nawet spłata bardzo dużej kwoty nie będzie nadmiernie nadwyrężać domowego lub firmowego budżetu.

To uniwersalny typ kredytu, na który składa się wiele pomniejszych rodzajów zobowiązań. Duża popularność bankowych kredytów długoterminowych sprawia, że kredytobiorcy mogą wybierać spośród bardzo wielu ofert. Duża konkurencja na rynku produktów finansowych pozwala uzyskać korzystne warunki finansowania, jednak niezbędne jest dokładne i rzetelne porównanie dostępnych propozycji, aby uniknąć kosztownych błędów.


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek