Kredyt dla zadłużonych firm

Kredyt dla zadłużonych firm pozwala pozyskać potrzebne finansowanie nawet w trudnej sytuacji. Dzięki wsparciu doświadczonych doradców Spłata Kredytów otrzymasz go na najlepszych możliwych warunkach, bez niepotrzebnego stresu i przepłacania.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Kredyt dla zadłużonych firm — w jakiej sytuacji można o niego wnioskować?

Kredyt dla zadłużonych firm jest rozwiązaniem finansowym, które może być dostępne dla przedsiębiorstw mających trudności z regulowaniem swoich zobowiązań. Można o niego wnioskować również w przypadku, gdy nie doszło jeszcze do opóźnień w spłacie zadłużenia, ale istnieje takie ryzyko w przyszłości lub po prostu firma chce zredukować miesięczne obciążenie, aby mieć środki na inne cele.

Przykładowo, jeśli firma boryka się z problemami związanymi z przepływami pieniężnymi, na przykład z powodu opóźnionych płatności od kontrahentów, kredyty dla zadłużonych firm mogą pomóc w pokryciu bieżących zobowiązań, np. wypłacie wynagrodzeń pracownikom, aby przedsiębiorstwo mogło dalej funkcjonować mimo zatorów finansowych. Przedsiębiorstwa, które chcą zainwestować w rozwój swojej działalności, ale mają problemy ze zdobyciem finansowania z powodu zadłużenia, także mogą wnioskować o kredyt dla zadłużonych firm.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Kredyt dla firm zadłużonych w ZUS

Opóźnienia w opłaceniu zobowiązań wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS-u) mogą mieć poważne konsekwencje dla przedsiębiorstw, takie jak nałożenie kar finansowych czy ograniczenie dostępu do różnych świadczeń (np. zasiłku chorobowego). Warto w związku z tym zadbać o uregulowanie tych zobowiązań w terminie. 

Jeśli nie jest to możliwe z wykorzystaniem własnych środków przedsiębiorstwa, pomocny może okazać się kredyt dla firm zadłużonych w ZUS. Kredyty dla firm zadłużonych w ZUS są dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Firmy mogą korzystać z elastycznych warunków spłaty, które pozwolą na dopasowanie wysokości rat do aktualnych możliwości finansowych, dzięki czemu nie zagrożą one płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Kredyty dla małych firm zadłużonych — czy są dostępne?

Małe firmy często napotykają na trudności finansowe i mogą potrzebować wsparcia w postaci kredytu. Warto więc wiedzieć, że kredyty dla małych zadłużonych firm jak najbardziej są dostępne. 

Banki kierują swoje oferty zarówno do niewielkich działalności, jak i średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Trzeba jednak mieć na uwadze, że instytucje finansowe mogą oferować nieco inne warunki finansowania małym firmom, a inne większym, na przykład w zakresie kwoty kredytu.

Kredyty dla zadłużonych firm są dostępne dla przedsiębiorstw o różnym zasięgu działania. Niezależnie od tego, czy firma działa lokalnie, na terenie całego kraju czy na rynkach międzynarodowych, znajdą się dla niej odpowiednie oferty kredytowe, które uwzględniają indywidualne potrzeby i cele biznesowe.

Kredyt dla zadłużonych firm — dla jakich branż?

Kredyty dla zadłużonych firm są bardzo uniwersalne, w związku z czym sprawdzą się w wielu przedsiębiorstwach, niezależnie od branży. Elastyczne warunki spłaty, możliwość prowadzenia negocjacji z potencjalnym kredytodawcą i mnogość dostępnych ofert pozwalają dostosować warunki do indywidualnych potrzeb firmy i specyfiki branży. 

Większość firm, zarówno z sektora produkcyjnego, jak i usługowego, powinna być w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązania dla siebie. Warto skorzystać przy tym z pomocy doradców Spłata Kredytów, aby oszczędzić czas i mieć pewność, że nie przeoczy się żadnej korzystnej oferty.

Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu dla zadłużonych firm?

Przy ubieganiu się o kredyt dla zadłużonych firm, banki i inne instytucje finansowe wymagają od przedsiębiorców dostarczenia pewnych dokumentów. Jest to konieczne przede wszystkim do przeprowadzenia analizy wiarygodności wnioskodawcy, a także oceny jego zdolności kredytowej. Zebranie i przygotowanie wymaganych dokumentów to kluczowy krok w procesie ubiegania się o kredyty dla zadłużonych firm. Warto zadbać o to, aby dostarczyć niezbędną dokumentację jak najszybciej, bez żadnych braków i uchybień.

Potrzebne dokumenty mogą się różnić w zależności od instytucji finansowej i rodzaju kredytu. Wśród tych najczęściej wymaganych można wyróżnić wniosek kredytowy, a także dokumenty rejestrowe. W zależności od formy prawnej firmy, mogą to być dokument potwierdzający nadanie numeru NIP i REGON, aktualny odpis z KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), statut firmy, umowa spółki czy dowody osobiste osób upoważnionych do reprezentowania przedsiębiorstwa.

Poza tym instytucje finansowe często proszą o dostarczenie dokumentów finansowych, takich jak bilans, rachunek zysków i strat, sprawozdanie z przepływów pieniężnych oraz inne raporty finansowe. Dokumenty te pozwalają ocenić sytuację finansową firmy, jej zdolność kredytową oraz ryzyko związane z udzieleniem kredytu. Konieczne może być także przedstawienie dokumentacji dotyczącej obecnego zadłużenia. Może to obejmować m.in. umowy kredytowe i informacje o zabezpieczeniu długu.

Ile mogą pożyczyć zadłużone firmy?

Kwota kredytu dla zadłużonych firm zależy od wielu czynników, takich jak zdolność kredytowa przedsiębiorstwa, obecne zadłużenie, historia kredytowa, rodzaj zabezpieczenia kredytu czy poziom ryzyka akceptowany przez daną instytucję finansową.

Banki i instytucje finansowe oceniają zdolność kredytową przedsiębiorstwa, analizując przede wszystkim jego obecną sytuację finansową, przychody, zyski oraz bieżące zobowiązania. Im wyższa kwota kredytu, tym lepsza zdolność kredytowa będzie wymagana, aby móc otrzymać pozytywną decyzję kredytową.

Przedsiębiorstwa z dobrą historią kredytową, czyli takie, które terminowo spłacały swoje zobowiązania, mają większą szansę na uzyskanie wyższej kwoty kredytu. Firmy z opóźnieniami w spłatach lub z wpisami w rejestrach dłużników mogą napotkać trudności w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach. Również kredyty dla zadłużonych firm z komornikiem nie będą łatwe do uzyskania, zwłaszcza, jeśli firma działa na własną rękę. Najlepiej zwrócić się w tej kwestii po pomoc do eksperta.

Trzeba podkreślić, że poszczególne banki i instytucje finansowe mają różne zasady dotyczące udzielania kredytów zadłużonym firmom. Niektóre mogą być bardziej rygorystyczne, ograniczając kwotę kredytu dla przedsiębiorstw znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, podczas gdy inne mogą oferować wyższe kwoty pożyczek przy spełnieniu określonych warunków. Dobra znajomość warunków stawianych przez potencjalnych kredytodawców pozwala zaciągać korzystne kredyty dla zadłużonych firm nawet w skomplikowanych i nietypowych przypadkach.

Kredyty dla zadłużonych firm — na jaki okres?

Kredyty dla zadłużonych firm oferowane przez banki i inne instytucje finansowe charakteryzują się elastycznym okresem spłaty, co pozwala na dostosowanie warunków do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw.

Wiele przedsiębiorstw znajdujących się w trudnej sytuacji sięga po kredyt dla zadłużonych firm z długim okresem spłaty, aby ograniczyć wysokość miesięcznych rat i zapewnić bieżącą płynność finansową. Długoterminowe kredyty dają firmom więcej czasu na restrukturyzację zadłużenia, poprawę sytuacji finansowej oraz wypracowanie stabilnych dochodów, które pozwolą na terminową spłatę zobowiązań.

Przed wyborem kredytu dla zadłużonych firm przez Internet, przedsiębiorca powinien dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową oraz potrzeby, a następnie wybrać ofertę z okresem spłaty odpowiadającym możliwościom. Warto również skonsultować się z doświadczonym doradcą Spłata Kredytów, który pomoże w wyborze odpowiedniej oferty.

 

Jakie banki oferują kredyt dla zadłużonych firm?

Kredyty dla zadłużonych firm są dostępne w wielu instytucjach finansowych, jednak warto pamiętać, że oferty zmieniają się dynamicznie i zależą między innymi od bieżącej sytuacji rynkowej, polityki kredytowej banków oraz praktyk konkurencji. Dlatego warto regularnie monitorować oferty i być na bieżąco ze zmianami, aby znaleźć najlepszą opcję dla swojej firmy. Jest to stosunkowo czasochłonne zadanie, więc nie trzeba wykonywać go samodzielnie, a można polegać na wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanego eksperta.

Każdy wniosek kredytowy jest rozpatrywany indywidualnie przez bank, który bierze pod uwagę sytuację finansową przedsiębiorstwa i jego historię kredytową. W związku z tym, nawet jeśli dany bank oferuje kredyt dla zadłużonych firm, nie oznacza to automatycznego przyznania go każdemu wnioskującemu przedsiębiorcy.

Struktura zadłużenia, zdolność kredytowa i ogólna sytuacja finansowa każdego przedsiębiorstwa jest inna. W jednym banku firma może zostać uznana za zbyt zadłużoną, aby otrzymać kredyt, podczas gdy inny bank sklasyfikuje przedsiębiorstwo jako spełniające wymagania kredytowe i udostępni mu kredyt dla małych zadłużonych firm (i nie tylko).

Kredyt dla zadłużonych firm przez Internet — czy można wziąć kredyt dla zadłużonych firm bez wychodzenia z domu?

Banki zdają sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy mają mało czasu na dopełnianie formalności w placówkach i coraz częściej oferują możliwość załatwienia wielu aspektów związanych z kredytem zdalnie. Kredyt dla zadłużonych firm przez Internet staje się w związku z tym szerzej dostępny — i firmy chętnie z niego korzystają.

Warto wiedzieć, że również doradcy Spłata Kredytów oferują swoją pomoc na odległość, umożliwiając wsparcie poprzez konsultacje telefoniczne, wideokonferencje czy korespondencję e-mailową. Dzięki temu przedsiębiorca może uzyskać porady i odpowiedzi na pytania bez konieczności osobistego spotkania (chociaż również jest ono możliwe, jeśli pojawia się taka potrzeba).

Kredyt dla zadłużonych firm bez BIK — czy zadłużone firmy otrzymają kredyt bez weryfikacji?

Instytucje finansowe generalnie nie pomijają etapu weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej oraz bazach dłużników, w związku z czym kredyt dla zadłużonych firm bez BIK może okazać się niedostępny. 

Weryfikacja w BIK oraz innych bazach dłużników to tylko jeden z elementów oceny zdolności kredytowej. Przy podejmowaniu decyzji, instytucje finansowe uwzględniają również inne aspekty, takie jak ogólna sytuacja finansowa firmy, struktura zadłużenia czy perspektywy biznesowe.

Warto też zwrócić uwagę na to, że każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Banki i inne instytucje finansowe zwracają uwagę między innymi na długość opóźnienia, moment, w którym miało miejsce, a także na przyczyny takiej sytuacji. Warto skonsultować się z doświadczonym doradcą Spłata Kredytów i zbadać, czy kredyt dla zadłużonych firm będzie dostępny w danej sytuacji i gdzie najlepiej się po niego zwrócić.

Kredyty dla zadłużonych firm — wnioskowanie krok po kroku

Przed złożeniem wniosku o kredyt dla zadłużonych, warto dokładnie przeanalizować sytuację finansową firmy. Obejmuje to ocenę bieżącego zadłużenia, źródeł przychodów oraz perspektyw rozwoju przedsiębiorstwa. Najlepiej nie robić tego na własną rękę, aby uniknąć niepotrzebnych błędów. 

Doradca zbada sytuację przedsiębiorstwa i doradzi, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty, a także prowadzeniu negocjacji z potencjalnym kredytodawcą. Aby złożyć wniosek o kredyt dla zadłużonych firm, przedsiębiorstwo musi zgromadzić niezbędne dokumenty. Mogą to być m.in. dokumenty finansowe, informacje o strukturze zadłużenia, a także dokumenty potwierdzające tożsamość właścicieli i reprezentantów firmy.

Po złożeniu wniosku, instytucja finansowa przeprowadzi analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, weryfikując również informacje w BIK-u oraz bazach dłużników. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pozostanie tylko dopełnić formalności i czekać na wypłatę przyznanych środków.

Kredyty dla zadłużonych firm z komornikiem — spłata

Kredyty dla zadłużonych firm z komornikiem mogą być dla przedsiębiorstw ostatnią szansą na uzyskanie dodatkowych środków finansowych i spłatę zobowiązań. W takim przypadku, kluczowe jest odpowiednie planowanie spłaty takiego kredytu, aby nie pogłębić dalszego zadłużenia.

Przede wszystkim trzeba rozważyć, jakie możliwości finansowe ma firma i na tej podstawie ustalić optymalną wysokość raty, tak aby jej terminowa spłata nie sprawiała problemu, nawet w trudniejszych miesiącach. Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty przy kredytach dla zadłużonych firm, niska rata jest możliwa nawet przy wysokiej kwocie zobowiązania.

Kredyt dla zadłużonych firm — wady i zalety

Kredyt dla zadłużonych firm to skuteczny sposób na pozyskanie potrzebnych środków dla przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji. Ten produkt finansowy może pomóc między innymi w opłaceniu składek, podatków i wynagrodzeń pracowników, zakupie niezbędnych surowców oraz półproduktów i nie tylko. 

Charakteryzuje się przede wszystkim uniwersalnością. Niezależnie od tego, czy interesują kogoś kredyty dla małych zadłużonych firm, czy oferty dla wielkich przedsiębiorstw, znajdzie coś dla siebie. 

Jednak dobór odpowiedniej oferty i załatwienie wszelkich formalności, jeśli nie ma się w tym zakresie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, może być trudny. Żeby mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezproblemowo i skutecznie, a ostateczne warunki spłaty będą korzystne, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego eksperta Spłata Kredytów. 


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek