Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych to szansa na pozbycie się uciążliwych zobowiązań i odzyskanie wolności finansowej. Skorzystaj ze wsparcia doradcy Spłata Kredytów i zamień problematyczne chwilówki na jedną, niską ratę, która nie będzie nadwyrężać domowego budżetu!

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Gdzie można wnioskować o konsolidację chwilówek dla zadłużonych?

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych może być trudna do uzyskania, jednak nie niemożliwa, w szczególności, jeśli ma się do dyspozycji wsparcie specjalisty. Wiele instytucji niechętnie konsoliduje zobowiązania pozabankowe, w szczególności pożyczki krótkoterminowe, ale są od tej reguły wyjątki.

Warto przy tym mieć na uwadze, że oferty poszczególnych banków i firm pożyczkowych mogą ulegać zmianom. Starsze informacje o dostępności tego typu produktów finansowych mogą okazać się nieaktualne. Internetowe rankingi i porównywarki nie są też w stanie uwzględnić wszystkich aspektów indywidualnej sytuacji kredytobiorcy, które mogą wpłynąć m.in. na szanse, na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

W związku z tym najlepiej udać się po pomoc do doświadczonego doradcy Spłata Kredytów, który doskonale zna bieżące oferty poszczególnych instytucji i wie, gdzie warto się zwrócić, aby szansa na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej była jak najwyższa. Dzięki jego wsparciu uda się sprawnie przejść przez wszystkie formalności i w krótkim czasie pozbyć się balastu w postaci dużej ilości trudnych do spłaty chwilówek.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych – pozabankowa czy bankowa?

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych może zostać przeprowadzona przez bank lub inną instytucję finansową (na przykład firmę pożyczkową). Trudno jednoznacznie wskazać, które rozwiązanie jest lepsze. Obie opcje mają kluczowe zalety. To, którą warto wybrać, będzie zależało w dużej mierze od indywidualnych preferencji i sytuacji finansowej wnioskującego.

Konsolidacja pozabankowa może wiązać się z mniejszą ilością formalności lub bardziej liberalnymi warunkami w zakresie zdolności kredytowej czy historii kredytowej. W związku z tym jest warta uwagi szczególnie w przypadku osób bardzo zadłużonych, mogących natrafić na trudności z otrzymaniem kredytu w banku.

Natomiast oferty banków wiążą się często z wyższymi wymaganiami, ale mogą charakteryzować się na przykład niższym oprocentowaniem lub prowizją. Każdy przypadek należy rozpatrywać osobno, jako że zarówno wśród ofert konsolidacji chwilówek dla zadłużonych w banku, jak i w instytucjach pozabankowych można znaleźć mniej i bardziej korzystne propozycje.

Warunki konsolidacji chwilówek dla zadłużonych

Każda instytucja oferująca konsolidację chwilówek dla zadłużonych może ustanowić nieco inne warunki dla potencjalnych klientów. W związku z tym ta sama osoba czy firma w jednym banku lub firmie pożyczkowej może spotkać się z odmową, a w drugim – z decyzją pozytywną.

Najczęściej spotykane warunki dotyczą zdolności kredytowej i historii kredytowej wnioskującego. Zdolność kredytowa jest dla banków i innych instytucji finansowych miarą przewidywanej wypłacalności klienta, a więc również ryzyka związanego z udzieleniem mu pozytywnej decyzji kredytowej.

Jest obliczana na różne sposoby, jednak z reguły przy uwzględnieniu podobnych kryteriów: dochodów wnioskującego (zarówno ich wysokości, jak i źródła), ilości i wysokości bieżących zobowiązań, kosztów utrzymania oraz ilości osób pozostających na utrzymaniu potencjalnego klienta. Im wyższa kwota konsolidacji chwilówek dla zadłużonych online, tym wyższa zdolność kredytowa może być wymagana.

Historia kredytowa zawiera informacje o tym, czy dany kredytobiorca dotychczas spłacał swoje zobowiązania na czas. W Polsce przechowuje ją Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Zarówno, jeśli chodzi o zobowiązania regulowane w terminie, jak i te, w przypadku których doszło do opóźnienia w spłacie. Dane o zadłużeniach gromadzą też liczne biura informacji gospodarczej. Negatywne wpisy w BIK-u są postrzegane jako sygnał, że klient może być potencjalnie nierzetelny, dlatego zmniejszają szanse na pozytywną decyzję kredytową.

Warto jednak pamiętać, że wnioski o konsolidację chwilówek dla zadłużonych online są zawsze rozpatrywane indywidualnie. Niska zdolność kredytowa czy nie do końca pozytywna historia kredytowa nie zawsze muszą oznaczać automatyczną odmowę banku. Poszczególne instytucje finansowe akceptują różne progi ryzyka, dlatego przyda się wsparcie doradcy, który wie, gdzie można spotkać się z bardziej liberalnym podejściem do klienta.

Czy konsolidacja chwilówek dla zadłużonych wymaga zabezpieczenia?

Zabezpieczenie spłaty zobowiązania służy obniżeniu ryzyka związanego z jego udzieleniem. Może zwiększyć szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej w przypadku, gdy bank nie ma pewności co do wiarygodności danego klienta. Często spotykane formy to chociażby zabezpieczenia rzeczowe, poręczenie oraz ubezpieczenie.

To, czy konsolidacja chwilówek dla zadłużonych będzie wymagać zastosowania zabezpieczenia, jest przede wszystkim zależne od indywidualnych okoliczności: kwoty konsolidacji, zdolności kredytowej wnioskującego czy jego historii kredytowej. Zabezpieczenie zobowiązania może, ale nie musi wiązać się z dodatkowym kosztem. Przykładowo, ubezpieczenie jest dodatkową usługą płatną, ale już poręczenie może być udzielone bezpłatnie, np. przez osobę bliską.

Jak złożyć wniosek o konsolidację chwilówek dla zadłużonych online?

Gwałtowny rozwój technologii sprawił, że obecnie pozyskanie potrzebnych środków w dużej mierze nie wymaga wychodzenia z domu czy biura. Banki i inne instytucje finansowe cenią czas swoich klientów i ich wygodę, dlatego wiele z nich umożliwia konsolidację chwilówek dla zadłużonych online.

Wnioskowanie o konsolidację chwilówek dla zadłużonych online wymaga zwykle wypełnienia formularza na stronie internetowej banku lub innej instytucji finansowej i dołączenia do niego wymaganych dokumentów. To bezpieczne rozwiązanie, jako że wszelkie dane wnioskującego są szyfrowane i przechowywane w odpowiedni sposób.

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online pozwala oszczędzić wiele czasu, jako że nie ma konieczności udawania się z wnioskiem do placówki banku lub innej instytucji finansowej. Formalności można załatwić w dogodnym dla siebie czasie i miejscu (np. bez wychodzenia z domu czy z biura). Produkt finansowy jest dostępny niezależnie od miejsca zamieszkania czy siedziby firmy.

Dlaczego warto wnioskować o konsolidację chwilówek dla zadłużonych z pomocą eksperta?

Cały proces wnioskowania o konsolidację chwilówek dla zadłużonych jest stosunkowo złożony, dlatego nie warto przechodzić przez niego samodzielnie, a z pomocą wykwalifikowanego eksperta. Samo składanie wniosku to tylko jeden z jego etapów. Nie zawsze jest on bezproblemowy. Szczególnie jeśli ktoś nie posiada doświadczenia w pozyskiwaniu tego typu zobowiązań.

Doradcy Spłata Kredytów pomogli wyjść z tarapatów finansowych niezliczonej ilości klientów biznesowych i indywidualnych. Ufając ich wiedzy i kwalifikacjom, klient może skupić się na tym, co dla niego najważniejsze, a wszystkie szczegóły pozostawić w rękach eksperta. W ten sposób uniknie ryzyka, że, działając samodzielnie, nie zauważy dobrej oferty, popełni błąd w obliczeniach czy niewłaściwie wypełni wniosek kredytowy.

Wsparcie w przeprowadzeniu konsolidacji chwilówek dla zadłużonych może być udzielane stacjonarnie, ale też na odległość. Jest to wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób, które z powodu braku czasu czy dużej odległości nie mogą skorzystać z pomocy twarzą w twarz.

Niezależnie od okoliczności, klienci mogą liczyć na indywidualne podejście. Wszelkie zaproponowane rozwiązania i oferty zostaną w pierwszej kolejności ocenione pod kątem opłacalności w danej sytuacji. Ostateczna decyzja co do wyboru oferty i parametrów zobowiązania należy zawsze do kredytobiorcy. Zadaniem doradcy jest służenie radą, pomocą i rozwiewanie wszelkich wątpliwości czy niejasności, które mogą się pojawić w trakcie procesu konsolidacji chwilówek dla zadłużonych online.

Jak przebiega konsolidacja chwilówek dla zadłużonych z ekspertem?

Współpraca z doradcą Spłata Kredytów rozpoczyna się zawsze od ustalenia potrzeb i oczekiwań klienta, a także analizy jego sytuacji finansowej. Na podstawie zebranych danych ekspert wyszukuje najlepsze dostępne oferty konsolidacji chwilówek dla zadłużonych i pomaga przyszłemu kredytobiorcy podjąć optymalną decyzję.

Kolejny etap to negocjacja warunków finansowania z bankiem lub instytucją pozabankową. Warto pamiętać, że ogólnodostępne warunki kredytów i pożyczek nie zawsze muszą być warunkami ostatecznymi. Potencjalny kredytodawca może zgodzić się na ich modyfikację, np. obniżenie marży (składnika oprocentowania zobowiązania) lub prowizji. Wymaga to jednak skutecznego przeprowadzenia negocjacji, co nie jest łatwe, jeśli nie posiada się w tym aspekcie doświadczenia. Ekspert brał udział w setkach tego typu procesów, więc doskonale wie, jakich argumentów używać, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Kiedy już wszystkie warunki spłaty zostaną ostatecznie ustalone, przyjdzie czas na dopełnienie formalności – złożenie wniosku i innych wymaganych dokumentów. Po otrzymaniu całej dokumentacji instytucja finansowa dokona dokładnej analizy i podejmie decyzję kredytową odnośnie do konsolidacji chwilówek dla zadłużonych online.

Jeśli decyzja okaże się pozytywna, w zależności od przyjętych ustaleń, środki mogą zostać wypłacone kredytobiorcy (i wtedy on sam będzie musiał wykorzystać je na spłatę wskazanych chwilówek) lub bezpośrednio jego dotychczasowym wierzycielom.

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych – potrzebne dokumenty

Dokumentacja niezbędna do konsolidacji chwilówek dla zadłużonych może różnić się w zależności od indywidualnych okoliczności i procedur ustanowionych przez daną instytucję finansową. Jej podstawowymi elementami są zazwyczaj wniosek kredytowy i dokument poświadczający tożsamość wnioskującego (w przypadku, gdy konsolidację chce przeprowadzić firma, niezbędne będą dokumenty rejestrowe).

Oprócz tego z reguły będzie trzeba przygotować także pewne załączniki, m.in. związane z aktualną sytuacją finansową danej osoby lub firmy, aby bank mógł ocenić ryzyko związane z udzieleniem pozytywnej decyzji kredytowej.

Mogą one obejmować przykładowo:

 • zaświadczenie o dochodach od pracodawcy
 • umowy cywilnoprawne (bieżące i ubiegłe)
 • promesę dalszego zatrudnienia
 • dokumenty potwierdzające wysokość świadczenia (renty, emerytury) i okres, na który zostało przyznane
 • wyciągi z kont bankowych
 • dokumenty księgowe (np. księga przychodów i rozchodów) – w przypadku firm.

Ponadto bank może poprosić o zaprezentowanie mu dokumentów związanych z zobowiązaniami, które mają zostać spłacone w ramach konsolidacji chwilówek dla zadłużonych, a więc np. umów pożyczek oraz zaświadczeń od pożyczkodawcy o aktualnej kwocie pozostałej do spłaty.

Zebranie wszelkiej potrzebnej dokumentacji może wydawać się czasochłonnym i uciążliwym zadaniem, jednak nie trzeba przechodzić przez ten proces samodzielnie. Doradca Spłata Kredytów wskaże, gdzie i jak można uzyskać wymagane dokumenty i pomoże w prawidłowym wypełnieniu wniosku kredytowego. Dzięki temu konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online będzie maksymalnie szybka i bezproblemowa.

W sytuacjach podbramkowych, gdy nieubłaganie zbliża się termin płatności chwilówek, czas gra ogromną rolę. Dlatego pomoc specjalisty może okazać się nieoceniona, jako że pozwoli uniknąć opóźnień w złożeniu wniosku czy konieczności dokonywania jego korekty z uwagi braków, czy błędów formalnych.

Z jakiego rodzaju zadłużeniem można wnioskować o konsolidację chwilówek?

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych pozwala połączyć zarówno pożyczki krótkoterminowe zaciągnięte w tej samej firmie pożyczkowej, jak i u wielu różnych pożyczkodawców. Mogą to być stosunkowo niewielkie zobowiązania, jak i większe zadłużenia.

Warto rozważyć to rozwiązanie, gdy chwilówki nie są jeszcze wymagalne, a więc nie upłynął termin ich spłaty. Im szybciej dłużnik zdecyduje się na rozwiązanie problemów z nadmiernym zadłużeniem, tym szybciej pozbędzie się niepotrzebnego stresu.

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych z opóźnieniem nie jest całkowicie niemożliwa, ale może okazać się znacznie trudniejsza niż połączenie pożyczek krótkoterminowych, w przypadku których nie nastąpiło jeszcze opóźnienie w spłacie.

W obu przypadkach najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie powierzenie zadania znalezienia odpowiedniej oferty doradcy, który ma doświadczenie w pomaganiu osobom prywatnym i firmom znajdującym się w trudnej sytuacji. Dzięki temu nawet w skomplikowanych bądź nietypowych przypadkach najprawdopodobniej uda się znaleźć korzystne rozwiązanie i nie tylko otrzymać pozytywną decyzję kredytową, ale też nie przepłacić.

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych – jak bezpiecznie spłacić zadłużenie?

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych to bezpieczny i pewny sposób na pozbycie się uciążliwych długów – jeśli zostanie przeprowadzona właściwie. Oznacza to, że dobranie odpowiedniej oferty, a także ustalenie optymalnych warunków spłaty jest kluczowe.

Jednak którą ofertę konsolidacji chwilówek dla zadłużonych wybrać? Wszystko zależy od tego, w jakiej sytuacji znajduje się kredytobiorca, a także, jakie warunki oferują w danej chwili poszczególne instytucje finansowe.

Konsolidacja chwilówek z reguły przewiduje rozłożenie zobowiązania na wiele lat i opiewa na dużą kwotę, w związku z czym nawet pozornie niewielka różnica w oprocentowaniu czy prowizji może wyraźnie odbić się na ostatecznym koszcie kredytu lub pożyczki. Warto dokładnie przyjrzeć się parametrom zobowiązania, aby móc ocenić, czy rzeczywiście jest ono korzystne.

Okres spłaty zobowiązania ma duży wpływ na wysokość miesięcznej raty. Decydując się na konsolidację chwilówek dla zadłużonych online, warto ustalić taki okres kredytowania, aby rata nie tylko nie przeciążała domowego budżetu, ale też pozostawiała pewien margines bezpieczeństwa. Tak, aby nie stanowiła problemu nawet w bardziej napiętych finansowo miesiącach.

Zalety i wady konsolidacji chwilówek dla zadłużonych

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych pozwala połączyć wiele zobowiązań w jedną całość, przez co znacznie łatwiej jest nad nimi zapanować i kontrolować ich terminową spłatę. Jednocześnie jest sposobem na rozłożenie płatności na raty. Chwilówki z zasady nie są zobowiązaniami ratalnymi, przez co trudniej jest je spłacić. Jedna, niska rata, dopasowana do indywidualnych możliwości finansowych kredytobiorcy jest znacznie łatwiejsza do terminowego regulowania.

Wszelkie opóźnienia w spłacie długów wiążą się zarówno z poważnymi konsekwencjami finansowymi (naliczaniem odsetek za opóźnienie, kosztami windykacji), jak i dużym stresem, i dyskomfortem psychicznym. Nie warto się na nie narażać. Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online z pomocą doświadczonego specjalisty oznacza zrzucenie ciężaru nadmiernego zadłużenia i stabilizację finansową – szybko, sprawnie i bez niepotrzebnych nerwów.

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych charakteryzuje się dużą elastycznością, zarówno w zakresie okresu kredytowania, jak i maksymalnej kwoty zobowiązania. W związku z tym sprawdzi się w różnorodnych okolicznościach. W tym również w przypadku bardzo dużego zadłużenia które, z uwagi na krótki okres spłaty typowy dla chwilówek, byłoby bardzo problematyczne do terminowego spłacenia.

Kto może wnioskować o konsolidację chwilówek?

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych to rozwiązanie skierowane do dłużników, którzy nie są w stanie spłacać swoich zobowiązań w aktualnej wysokości lub mogą to zrobić, ale woleliby przeznaczyć środki na inne cele. Chwilówki są z zasady zobowiązaniami krótkoterminowymi, które trzeba spłacić w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu dni. Jeśli jest ich sporo, może to oznaczać konieczność przekazania wierzycielom kilkudziesięciu tysięcy złotych (lub większej kwoty) w krótkim terminie.

To trudna sytuacja i w pierwszej chwili mogłoby się wydawać, że nie ma z niej dobrego wyjścia. Niektórzy dłużnicy decydują się na spłacanie chwilówek kolejnymi chwilówkami. To jedynie nieznacznie odwleka moment ich spłaty i prowadzi do spirali zadłużenia, z której jeszcze trudniej się wydostać. Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online pomaga uniknąć tego typu sytuacji i umożliwia bezpieczną, bezproblemową i bezstresową spłatę zadłużenia.

Jakie koszty wiążą się z konsolidacją chwilówek dla zadłużonych?

Na koszt konsolidacji chwilówek dla zadłużonych składają się między innymi: odsetki od zobowiązania (zależne od wysokości oprocentowania), prowizja za udzielenie kredytu i opłaty dodatkowe (za rozpatrzenie wniosku, związane z ewentualnymi zabezpieczeniami spłaty zobowiązania i nie tylko). Wpływają na niego także kwota konsolidacji oraz okres kredytowania.

Nie należy mylić oprocentowania nominalnego z RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania kredytu. Oprocentowanie nominalne to wartość, na podstawie której naliczane są odsetki od zobowiązania, natomiast RRSO obejmuje także inne wspomniane opłaty, w tym prowizję, a więc przedstawia bardziej kompletny obraz całkowitego kosztu konsolidacji.

Jak obniżyć koszt konsolidacji do minimum? Przede wszystkim poprzez dokładne porównanie dostępnych ofert tak, aby wybrać tę najlepszą. Nie należy sugerować się tylko jednym parametrem. Samo niskie oprocentowanie nominalne nie oznacza jeszcze, że dana oferta jest optymalna, na przykład z uwagi na wysoką prowizję i vice versa.

Oprócz atrakcyjności oferty trzeba uwzględnić także kwestię szans na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej, jako że konsolidacja chwilówek dla zadłużonych nie jest najłatwiejsza do przeprowadzenia, w szczególności działając na własną rękę.

Jak obliczyć koszt konsolidacji chwilówek dla zadłużonych?

Koszt konsolidacji chwilówek dla zadłużonych jest jedną z najważniejszych kwestii, na które zwraca się uwagę podczas porównywania ofert poszczególnych banków i instytucji pożyczkowych.

Jednak jak go obliczyć? Koszt konsolidacji chwilówek dla zadłużonych online można obliczyć na kilka sposobów, ale nie wszystkie są równie skuteczne i wygodne. Pierwszy z nich to skorzystanie z internetowych kalkulatorów. To zwykle proste narzędzia, które po wprowadzeniu kilku podstawowych parametrów zobowiązania (okres spłaty, kwota, oprocentowanie, prowizja) od razu wyświetlają wynik w postaci całkowitego kosztu kredytu czy wysokości miesięcznej raty.

Warto jednak pamiętać, że tego typu narzędzia mają jedynie charakter poglądowy. Nie biorą pod uwagę indywidualnych okoliczności sprawy, w tym czynników, które mogą wpłynąć na ostateczny koszt zobowiązania (np. konieczności dodatkowego zabezpieczenia zobowiązania czy poniesienia innych opłat). W związku z tym prezentowane przez nie wyniki nie są w pełni wiarygodne.

Drugie precyzyjniejsze rozwiązanie, to poproszenie o pomoc doświadczonego doradcę Spłata Kredytów. Ekspert przy dokonywaniu obliczeń uwzględni wszystkie parametry oferty i zadba o to, aby objaśnić klientowi, z czego wynikają poszczególne składniki całkowitego kosztu zobowiązania, a także, jak ma się ono do innych ofert dostępnych w danej chwili na rynku.

W teorii można także próbować dokonywać odpowiednich obliczeń samodzielnie, ale łatwo tutaj o błąd, który może ostatecznie okazać się bardzo kosztowny. Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych ze wsparciem specjalisty pozwala uniknąć niepotrzebnego ryzyka, a także oszczędzić czas i energię.


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek