Kredyt hipoteczny dla firm

Większe biuro, odpowiednio przystosowany magazyn, a może nowy lokal usługowy? Z pomocą kredytu hipotecznego dla firm zapewnisz sobie wymarzoną nieruchomość, która pomoże w rozwoju Twojego biznesu. Nie musisz posiadać odpowiedniej ilości oszczędności, aby móc zainwestować i wznieść swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom. Banki są otwarte na różnorodne potrzeby przedsiębiorców, dlatego kredyt hipoteczny dla firm jest popularną opcją dostępną w wielu popularnych instytucjach. Na czym polega taki produkt finansowy? Jego głównym założeniem jest umożliwienie przedsiębiorcy zakupu lub budowy nieruchomości. Istotną rolę odgrywa tutaj kwestia zabezpieczenia w postaci ustanowienia hipoteki na rzecz banku.

Korzystając z pożyczki hipotecznej dla firm, przedsiębiorca musi jednak przygotować się na to, że ocenie zostanie poddana jego zdolność kredytowa. Bank będzie wymagał również spełnienia określonych warunków. Wskazana wysokość obrotów czy odpowiedni okres istnienia przedsiębiorstwa to jedne z kryteriów, jakie biorą pod uwagę kredytodawcy. Specjaliści Spłaty Kredytów chętnie współpracują z firmami – jako przedsiębiorca możesz liczyć na naszą pomoc w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Kredyt hipoteczny dla firm - jakie firmy mogą z niego skorzystać?

Czy z kredytu hipotecznego dla firm może skorzystać każde przedsiębiorstwo? Nie zawsze! W wielu przypadkach banki posiadają wymagania, które nie każda firma jest w stanie spełnić. Jednym z podstawowych kryteriów jest czas istnienia działalności gospodarczej. Najczęściej instytucje finansowe wymagają, aby staż firmy wynosił 12 miesięcy, a nawet 2 lata, przy czym samodzielnie ustalają konkretne wartości poszczególnych kryteriów. Oprócz tego możliwe, że aby otrzymać kredyt hipoteczny dla prowadzących działalność gospodarczą, konieczne będzie zabezpieczenie zobowiązania również w inny sposób niż tylko za pomocą hipoteki. Zastanawiasz się, czy Twoja firma ma szansę na wsparcie, biorąc pod uwagę branżę, w jakiej działasz? Charakter prowadzonej działalności nie ma pod tym względem znaczenia. Kluczową dla banku kwestią będzie tak naprawdę jedynie to, czy firma posiada odpowiednio wysoką zdolność kredytową oraz, czy jej sytuacja finansowa jest stabilna. 

Czy wspomniane wymagania dotyczące stażu firmy oznaczają, że młodzi przedsiębiorcy nie mogą pożyczyć pieniędzy na zakup nieruchomości? Nie, oprócz klasycznej pożyczki hipotecznej dla firm istnieje również kredyt hipoteczny dla nowych firm. To produkt finansowy skierowany do przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę rozwoju, a nieruchomość jest jej istotnym elementem. Znalezienie kredytu hipotecznego dla nowych firm może wprawdzie przysporzyć nieco trudności. Dla nas nie jest to jednak problemem. Doskonale wiemy, gdzie osoby, które od niedawna zaczęły prowadzić działalność gospodarczą, mogą szukać pomocy.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Kredyt hipoteczny dla firmy jednoosobowej – który bank udzieli takiego kredytu?

Fakt uzyskania kredytu hipotecznego wydaje się jak najbardziej możliwy w przypadku prowadzenia większych spółek i przedsiębiorstw. Czy na uzyskanie pomocy finansowej w postaci kredytu mają jednak szansę firmy jednoosobowe? Jak najbardziej jest to możliwe! Najważniejszym kryterium dla instytucji finansowych oceniających, czy wnioskodawcy zostanie przyznany kredyt hipoteczny dla firmy jednoosobowej, jest jego zdolność kredytowa. Ta może być przecież wysoka zarówno w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i dużej firmy.

Kredyt hipoteczny dla firmy jednoosobowej dostępny jest w wielu popularnych bankach. Znajdziemy go m.in. w mBanku, Credit Agricole, BNP Paribas czy Millennium. Możliwości jest jednak znacznie więcej. Zanim skorzystasz z określonej oferty, upewnij się, że jest ona najkorzystniejszą opcją dostępną na rynku. Znacznie ułatwi to spłatę zobowiązania.

Kredyt hipoteczny dla nowych firm – czy nowe firmy mogą otrzymać kredyt hipoteczny? 

Wiemy już, że banki udzielające kredytów hipotecznych dla firm zwracają uwagę na to, jak długo dane przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku. Zwykle na wsparcie finansowe największe szanse mają firmy, które istnieją dłużej niż 12, 18 czy nawet 24 miesiące. Co z młodymi firmami, które na początku swojej drogi nie posiadają jeszcze odpowiedniej ilości środków pozwalającej na zakup nieruchomości? Takie przedsiębiorstwa również mogą liczyć na kredyt

Dzięki takiej pomocy finansowej możliwe jest stworzenie nowego biura, zakup lokalu usługowego czy hali magazynowej. I chociaż taki produkt istnieje, to znalezienie go nie jest prostym zadaniem. Wiele banków i innych instytucji finansowych odmawia młodym przedsiębiorcom wnioskującym o kredyt hipoteczny inwestycyjny dla firm. Chcą w ten sposób uniknąć ewentualnego ryzyka, że zobowiązanie nie zostanie spłacone. Wiarygodność firmy, która nie posiada jeszcze ustabilizowanej sytuacji finansowej, może budzić pewne wątpliwości. Wśród instytucji zajmujących się udzielaniem kredytów znajdziemy jednak takie, które decydują się na pomoc młodym przedsiębiorcom. Skorzystaj z naszych usług, a znajdziemy produkt dopasowany do potrzeb Twojej firmy bez względu na to kiedy powstała. 

Kredyt hipoteczny dla spółki z o.o. – jakie firmy i na jakich warunkach mogą go otrzymać?

Jedną z możliwości finansowania dostępnych dla przedsiębiorców jest kredyt hipoteczny dla spółki z o.o. Produkt ten powstał z myślą o firmach, które działają na zasadzie spółki kapitałowej, w przypadku której brakuje odpowiedzialności wspólników za długi spółki. Warunki, jakie musi spełnić spółka, wyglądają podobnie jak w przypadku klasycznego kredytu hipotecznego dla firm. Znaczenie będzie miała zatem zdolność kredytowa spółki. Bank zechce zweryfikować dochody, jakie ona osiąga, a także sprawdzi, czy w przeszłości miała jakieś problemy ze spłatą innych zobowiązań. Czas istnienia spółki również będzie miał tutaj istotne znaczenie.

Warunki kredytowania w przypadku kredytu hipotecznego dla spółki z o.o. w dużej mierze są uzależnione od tego, jakie potrzeby ma firma wnioskująca o produkt. Okres kredytowania i możliwe opłaty to zmienne parametry, na które wpływ będzie miała, chociażby kwota kredytu, o jaką wnioskujemy. W zależności od wybranej instytucji finansowanie zwykle wynosi kilkaset tysięcy, a w niektórych przypadkach może być nawet liczone w milionach.

Kredyt hipoteczny dla firm – warunki

Na jakie zasady kredytowania mogą liczyć firmy ubiegające się o kredyt dla firm na zakup nieruchomości? Kwota finansowania ustalana jest zwykle na dwa sposoby. Bank podaje konkretną maksymalną kwotę lub deklaruje możliwość sfinansowania nieruchomości w określonej części, np. 70, 80, czy 90%. W praktyce wysokość kredytu wynosi zwykle od kilkuset tysięcy do kilku milionów złotych. To, jaką kwotę otrzymamy, zależy od wielkości przedsiębiorstwa, uzyskiwanych przez nie dochodów oraz kosztu planowanej inwestycji. Warto przy tym pamiętać, że kredyt hipoteczny dla firm nie musi być przeznaczony na nieruchomość. Banki często wskazują możliwość dokonania różnego rodzaju inwestycji z pieniędzmi uzyskanymi z pomocą takiego kredytu. Niezbędnym wymaganiem jest tutaj zabezpieczenie zobowiązania finansowego hipoteką.

Istotnym parametrem każdego produktu finansowego jest długość okresu spłaty. Zobowiązania zabezpieczone hipoteką wyróżniają się pod tym względem, ponieważ kredytobiorca ma zwykle bardzo dużo czasu na spłatę kredytu w całości. Wśród ofert znajdziemy nawet kredyt hipoteczny dla firm na 30 lat. To, jak długi okres zostanie ustalony w zapisach umowy kredytowej, jest uzależnione od preferencji kredytobiorcy oraz jego zdolności kredytowej. Bank często indywidualnie dostosowuje tego typu warunki do wnioskodawcy, skracając lub wydłużając możliwy okres spłaty.

Na jakie warunki może jeszcze liczyć przedsiębiorca? W wielu przypadkach banki idą kredytobiorcom na rękę w kwestii wypłaty zobowiązania oraz harmonogramu jego spłaty. Kredyt może być wypłacony zarówno jednorazowo, jak i w transzach, jeśli takie są preferencje właściciela firmy. Raty mogą być natomiast ustalone w systemie miesięcznym, kwartalnym lub półrocznym. Jeśli natomiast w trakcie okresu spłaty przedsiębiorca napotka problemy finansowe, może ubiegać się o udzielenie karencji w spłacie. Możliwym działaniem jest także wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego, kiedy dłużnik chce już pozbyć się zobowiązania finansowego.

Kredyt hipoteczny dla firm – oprocentowanie

Koszt kredytu to jeden z najważniejszych parametrów kredytu hipotecznego dla firm, na jakie zwracają uwagę przedsiębiorcy. Składa się on z różnych opłat, jednak największą ich część zwykle stanowi oprocentowanie. Najczęściej jest ono ustalane na podstawie stawki WIBOR oraz marży banku. Instytucje finansowe udzielające pożyczek hipotecznych dla firm rzadko podają konkretną wartość oprocentowania obowiązującą wobec wszystkich klientów zainteresowanych takim produktem. Najczęściej kredyt hipoteczny dla firm oprocentowanie jest ustalane indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej przedsiębiorstwa oraz wynegocjowane przez nie warunki. 

Decyzją, jaką musimy podjąć w trakcie ubiegania się o kredyt hipoteczny dla firm na zakup nieruchomości, jest wybór rodzaju oprocentowania. Możliwe warianty to oprocentowanie stałe oraz oprocentowanie zmienne. W pierwszym przypadku możemy mieć pewność, że wysokość oprocentowania na przestrzeni całego okresu spłaty zobowiązania się nie zmieni. Oprocentowanie zmienne zależy od aktualnej stawki WIBOR, która podczas trwania umowy kredytowej ulega spadkom i podwyżkom.

Kredyt hipoteczny dla firm – na co go przeznaczyć?

Bardzo często banki konstruując ofertę kredytu hipotecznego dla firm, zaznaczają cel, na jaki mają zostać przeznaczone uzyskane w ten sposób pieniądze. Zwykle pożyczka hipoteczna dla firm służy jako sposób finansowania nowej nieruchomości dla przedsiębiorstwa. Taka inwestycja ma pomóc w rozwoju biznesu. Kredyt hipoteczny dla prowadzących działalność gospodarczą nie zawsze musi być spożytkowany w celu zakupu nieruchomości. Często z pomocą uzyskanej kwoty możemy również zrealizować inne inwestycje, takie jak zakup potrzebnych maszyn, powiększenie floty samochodowej lub wprowadzenie nowej technologii. Możliwości jest pod tym względem naprawdę dużo!

Kredyt hipoteczny dla firm na 30 lat – jak go spłacić?

Kredyt hipoteczny dla firm – warunki zwykle przewidują długi okres spłaty zobowiązania. Wszystko ze względu na fakt, że w ramach takiego zobowiązania otrzymujemy wyjątkowo wysoką kwotę. W końcu zakup nieruchomości czy realizacji innych inwestycji to dla firmy kosztowne przedsięwzięcie. Decydując się na taki krok, możemy ubiegać się nawet o kredyt hipoteczny dla firm na 30 lat. Podczas negocjacji z bankiem warunków spłaty zobowiązania możemy ustalić szczegóły dotyczące długości okresu kredytowania, rodzaju rat oraz innych elementów składających się na harmonogram spłaty. Jak zaplanować spłatę, aby była ona bezproblemowa? 

W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego. Osoba, która na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem kredytów i pożyczek dla klientów prywatnych i firmowych dokona analizy naszych potrzeb oraz możliwości finansowych. Znając dochody i wydatki firmy, będzie w stanie obliczyć, jaka rata zapewni bezpieczną i spokojną spłatę zobowiązania. Określi również optymalny okres spłaty oraz doradzi w kwestii najlepszego w danych okolicznościach systemu spłaty rat.

Porównywarka kredytów hipotecznych dla firm – jak się nią posłużyć, aby wybrać najlepszy kredyt?

Poszukując idealnego finansowania dla Twojej firmy, trafiłeś na kredyt hipoteczny dla firm ranking? Taka porównywarka kredytów hipotecznych dla firm może być przydatnym narzędziem, dzięki któremu szybko zapoznasz się z wieloma dostępnymi ofertami dla przedsiębiorców. Dzięki niej możemy dowiedzieć się, jakie instytucje oferują kredyt hipoteczny dla firm oraz na jakie warunki finansowania możemy liczyć. Tego typu narzędzia sprawdzają się w przypadku różnorodnych produktów finansowych, jednak niekoniecznie pomogą nam wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Dlaczego? Ponieważ niewiele instytucji finansowych jasno określa ogólne warunki kredytowania przewidziane wobec takiego rodzaju produktu. Najczęściej konkretne parametry są ustalane na podstawie indywidualnych potrzeb i warunków finansowych przedsiębiorcy. 

Wybierając najlepszy kredyt hipoteczny dla firm, porównanie warto przeprowadzić z pomocą specjalisty z dziedziny kredytów. To duża oszczędność czasu i gwarancja, że wyselekcjonowana oferta jest najlepszą z możliwych. Oprócz tego specjalista zajmie się również negocjacją warunków kredytowania. Zadba o to, by poniesione przez kredytobiorcę koszty były jak najniższe. Pomoc ekspertów Spłaty Kredytów to najlepszy sposób na atrakcyjny i bezpieczny kredyt na działalność gospodarcza.

Kredyt hipoteczny dla firm – wady i zalety

Planując dużą inwestycję dla własnej firmy, warto rozważyć kredyt hipoteczny działalność gospodarcza. Produkt ten odznacza się niskim kosztem oraz przystępnymi warunkami spłaty zobowiązania. Wszystko dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu zobowiązania hipoteką. Wysoka kwota dostępna w ramach pożyczki hipotecznej dla firm pozwala na zakup nieruchomości, jak i realizację innych poważnych inwestycji. Zasady finansowania są w wielu przypadkach elastyczne – kredytobiorca może dostosować poszczególne parametry kredytu do własnych potrzeb oraz możliwości.

Utrudnieniem jest jednak konieczność posiadania przez firmę nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie kredytu. Nie ma problemu, jeśli kredyt ma być przeznaczony na zakup nieruchomości. Jeśli jednak zależy nam na innego rodzaju inwestycji, zabezpieczenie hipoteką nie zawsze będzie możliwe. Przeszkodą dla zapracowanego przedsiębiorcy może być także duża ilość formalności, jakie należy spełnić, chcąc ubiegać się o kredyt hipoteczny dla firm. Trudności związane z procesem wnioskowania o taki produkt pokonasz razem z doradcami Spłaty Kredytów. Do każdej sprawy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Zaufało nam już setki zadowolonych Klientów – przekonaj się, że Tobie również jesteśmy w stanie pomóc!


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek