Kredyt odnawialny dla firm

Skorzystaj z poduszki finansowej w formie kredytu odnawialnego dla firm! Gdy podczas prowadzenia biznesu pojawią się niespodziewane wydatki, środki dostępne w ramach kredytu odnawialnego rozwiążą Twój problem. To doskonałe zabezpieczenie przed utratą płynności finansowej. Na czym dokładnie polega kredyt odnawialny dla firm? W ramach takiego produktu do rachunku bankowego Klienta przypisywany jest określony pułap finansowania, do którego posiada on stały dostęp. Po skorzystaniu ze środków, a następnie ich spłacie, kredytobiorca w dalszym ciągu może korzystać z dostępnej kwoty. 

Kredyt odnawialny dla firm to atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć pewne zabezpieczenie dla swojego biznesu. Wysoki dostępny limit środków, niskie koszty oraz możliwość skorzystania z pieniędzy w dowolnym momencie powoduje, że na takie rozwiązanie zdecydowało się już wielu przedsiębiorców. Spora ilość dostępnych produktów powoduje jednak, że znalezienie tego najlepszego może być trudnym zadaniem. Specjaliści Spłaty Kredytów szybko przejrzą dostępne możliwości, dokonując selekcji najlepszych z nich. Z naszym wsparciem ubieganie się o kredyt odnawialny dla firm będzie o wiele łatwiejsze, wygodniejsze i sprawniejsze!

Czy możemy Ci pomóc?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna

 • spłata pożyczek
  Bank nie udzieli Ci kredytu ani pożyczki?
 • spłata pożyczek
  Inne firmy mają duże oprocentowanie?
 • spłata pożyczek
  Twoja sytuacja w BIK nie prezentuje się dobrze?
 • spłata pożyczek
  Masz opóźnienia w spłacie zobowiązań?
 • spłata pożyczek
  Masz niską zdolność kredytową?

Trafiłeś w dobre miejsce. U nas pozyskasz pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

 • spłata pożyczek
  Przedstawimy najkorzystniejsze oferty bankowe
 • spłata pożyczek
  Akceptujemy dochody niestandardowe
 • spłata pożyczek
  Oferujemy długi
  okres spłaty
 • spłata pożyczek
  Pożyczka nawet
  na duże kwoty
 • spłata pożyczek
  Zrobimy to wszystko w bardzo krótkim czasie

Kredyt odnawialny dla firm — w jaki sposób firma może go otrzymać?

Aby skorzystać z kredytu odnawialnego dla firmy, konieczne jest złożenie wniosku, tak jak w przypadku każdego innego kredytu. Po dostarczeniu dokumentu wraz z niezbędnymi załącznikami do banku Klient musi się spodziewać, że zostanie poddany weryfikacji. Pracownicy instytucji finansowej z pewnością przyjrzą się zdolności kredytowej wnioskodawcy. Oznacza to, że konieczne jest spełnienie stawianych przez bank wymagań, przy czym każda instytucja ustala własne kryteria. Mile widziana jest oczywiście pozytywna historia kredytowa, długi czas istnienia firmy oraz jej ugruntowana pozycja na rynku.

pożyczka gotówkowa
pożyczka gotówkowa

Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

kredyt

Długie terminy spłaty

Wiemy, jak trudno może być Ci odzyskać płynność finansową po zaciągnięciu kredytów. Dlatego oferując pomoc, dbamy o długie terminy spłaty oferowanych przez nas kredytów, które pozwolą Ci stanąć na nogi.

doradcy
kredyt

Doświadczeni doradcy

Doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych i na spłaty chwilówek, to nasz największy atut. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

doradcy
kredyt

Niskie oprocentowanie

Zdajemy sobie sprawę, że spłata kolejnych rat może być dla Ciebie obciążeniem. Dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania i oprocentowanie nie obciążyły Cię zbyt mocno.

doradcy

Opinie klientów

Poznaj opinie osób, które nam zaufały

Chcielibyśmy podziękować firmie Spłata Kredytów za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla naszej firmy. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja: nie do końca udana inwestycja mocno nadszarpnęła nasze finanse, zarówno te firmowe, jak i prywatne. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie koniec i nie przyjdzie nam po prostu szukać innej pracy, ale na szczęście wtedy znaleźliśmy naszą pomoc. Spłata Kredytów spadła nam z Nieba, pozwalając uzyskać wsparcie i postawić na nogi naszą firmę. A także całe życie. Teraz nasza firma  nie tylko wyszła z problemów, ale nawet zaczęła się lepiej rozwijać. Spłata Kredytów to po prostu świetni ludzie, którym z całego serca dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, takich jak u nas.

Ewa i Darek

Serdecznie dziękuję firmie Spłata Kredytów, a szczególnie Pani Agacie, za profesjonalną pomoc. Dzięki Pani udało mi się odzyskać spokój i szczęśliwe życie. Jest Pani nie tylko zawodowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, z którym kontakt dał mi nadzieję na wyjście z problemów. I wszystko się udało! Pozdrawiam! 🙂

Karolina P

Jak wiele osób, które na pewno tu przychodzą, ja także skorzystałem z „super oferty” chwilówek. Skończyło się to dla mnie prawdziwą klęską i oszałamiającym długiem, z którym dopiero firma Spłata Kredytów pomogła mi sobie poradzić. Dzięki nim wiem już teraz, że warto korzystać z usług doradców, aby szybko wyplątać się z problemów, jakie człowiek sam sobie potrafi narobić. I nie korzystam już z chwilówek. Dziękuję,

Piotr z Warszawy

Witam. Bardzo polecam współpracę z Panem Damianem ze Spłaty Kredytów. Moja sytuacja przed spotkaniem z nim była bardzo ciężka: kredyty, zobowiązania z „chwilówek” i problem z uzyskaniem jakiegokolwiek wsparcia. Jak mi trzeci bank powiedział, że nie mam szans na żadną pomoc, to po prostu ręce mi opadły. No bo niby za co żyć, a jeszcze spłacać te wszystkie raty, jak po prostu nie ma na to pieniędzy? I wtedy spotkałam Pana Damiana, bo koleżanka poleciła mi firmę Spłata Kredytów. Wystarczyło kilka miesięcy intensywnej współpracy z nim, żeby moja sytuacja się poprawiła i w końcu widzę światełko w tunelu. Pan Damian to po prostu złoty człowiek, sumienny, profesjonalny, każdemu takiego doradcę polecam.

Anna

Witam. Piszę tu, aby polecić usługi Pani Agaty, która uratowała mnie i moją rodzinę przed bankructwem. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, nagłe poważne potrzeby zmusiły nas nie tylko do wydania wszystkich oszczędności, ale też do zaciągnięcia pożyczek w parabankach. Wiedzieliśmy, jak to się może skończyć, ale te łatwe, szybkie pieniądze wydawały się po prostu niezbędne… i skończyło się jak u wielu innych rodzin: totalne dno. Szukając rozwiązania, trafiliśmy na Panią Agatą. Wypełniliśmy wszystkie informacje i okazało się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Pani Agata podeszła do nas bardzo miło, pieczołowicie zajęła się całą sprawą i teraz wierzymy, że wszystko wróci do normy. Kontakt z Panią jest doskonały, dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny.

Aga

Nie będę oryginalna: po prostu dziękuję i polecam doradztwo Spłaty Kredytów. Pan Przemysław jest najlepszy! Gdyby nie on, pewnie już dawno bym się załamała, a on postawił moje życie na nogi i sprawił, że znowu śpię spokojnie. Profesjonalista w każdym calu, doskonała i miła współpraca, cierpliwość, zrozumienie i wiedza – niczego innego nie mogłabym sobie wymarzyć.

Maria K-L

Spłata Kredytów = Firma Godna Polecenia. 🙂

Chcę ją zatem serdecznie polecić i gorąco podziękować za okazaną mi pomoc. To profesjonalni, empatyczni i skuteczni ludzie, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu finansowego. Mnie pomogli dwa razy: najpierw z pozbyciem się długów rodzinnych, potem z inwestycją w moją nową firmę. Za każdym razem ich wybór to strzał w dziesiątkę.

Pozdrowienia z Pruszkowa

Tomasz

Witam serdecznie! Chciałbym podziękować Panu Damianowi i Pani Agacie, którzy zajęli się moimi finansami. Wcześniej próbowałem współpracować z inną, podobną firmą, ale nic z tego nie wyszło, więc nową współpracę zaczynałem z pewnymi obawami. Tym razem jednak było zupełnie inaczej: Państwo są prawdziwymi profesjonalistami. Zamiast udzielać „internetowe porady” od razu przystąpili Państwo do konkretnego działania. Takiej pomocnej dłoni było mi potrzeba. Takich ludzi chciałem spotkać. Są Państwo wspaniałymi, otwartymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć człowieka w potrzebie, a to się liczy. Tak samo jak dobry kontakt, trafne porady i długofalowy, skuteczny plan działania.

Andrzej D.

Witam, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Spłata Kredytów. Spotkałem się tu z naprawdę profesjonalnym, rzetelnym podejściem do sprawy, pozytywnym podejściem do klienta i dużą dawką zrozumienia. Dzięki tutejszym doradcom długi w końcu odeszły w zapomnienie. Jestem wdzięczny za szybką, trafną i kompleksową pomoc. Polecam każdemu.

Bogusław Nowicki

Chciałbym w tym miejscu podziękować za pomoc w uzyskaniu pożyczki i załatwieniu wszystkich związanych z nią, niezbędnych formalności. Sama na pewno nie dałabym sobie rady, ze względu na złą historię kredytową mogłam jedynie chodzić od instytucji do instytucji, a tam nikt nie chciał się mną zainteresować. Dopiero Pani Marzena pomogła mi przejrzeć na oczy, ustaliła co, jak i kiedy mam zrobić, a przede wszystkim profesjonalnie załatwiła moje sprawy, dzięki czemu uzyskałam wsparcie finansowe. Pożyczka uzyskana dzięki niej pozwoliła mi w końcu odetchnąć i wyjść z kłopotów. Polecam wszystkim Panią Marzeną, jest profesjonalną, pracowitą, skuteczną i bardzo miłą osobą! 🙂

Milena
para

Kredyt odnawialny dla firmy — w jakiej kwocie?

Zwykle w przypadku produktów finansowych dla firm mamy do czynienia z wysokimi maksymalnymi kwotami. Nie inaczej jest z kredytem odnawialnym dla firmy. Limit środków dostępnych w wyniku uzyskania kredytu odnawialnego może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Wśród dostępnych aktualnie ofert znajdują się takie, które przewidują finansowanie obejmujące nawet pół miliona złotych. Konkretna wysokość kredytu zależy jednak zwykle od potrzeb obrotowych firmy oraz jej zdolności kredytowej. W związku z tym na największe kwoty w ramach kredytu odnawialnego będą miały szansę duże przedsiębiorstwa o stabilnej pozycji na rynku. 

Kredyt odnawialny firmowy — jakie dokumenty należy przedstawić?

Procedura wnioskowania o kredyt odnawialny firmowy nie różni się wiele od składania wniosku o standardowy kredyt dla firmy. Bank z pewnością będzie chciał przyjrzeć się dokumentom prezentującym dochody uzyskiwane przez firmę. Do wymaganych zwykle zaświadczeń zaliczyć można m.in. PIT za pełny ubiegły rok obrotowy, ewidencję przychodów, podsumowania czy oświadczenia o wynikach finansowych firmy. Dokładny zestaw wymaganych dokumentów zależy od zasad ustalonych przez bank, formy prowadzonej działalności oraz formy opodatkowania. Zanim więc wniosek zostanie złożony, należy sprawdzić, jak prezentuje się lista wymaganych przez instytucję finansową załączników. 

Kredyt odnawialny dla nowych firm czy o długim stażu? Kto może o niego wnioskować?

Jednym z aspektów, jakim przygląda się bank przed udzieleniem wsparcia finansowego przedsiębiorcy, jest czas, jaki firma istnieje na rynku. Nie inaczej jest w przypadku kredytu odnawialnego firmowego. W lepszej sytuacji znajdują się oczywiście firmy, które działają już od dłuższego czasu i w związku z tym wyrobiły sobie już pewną pozycję na rynku. Nie oznacza to, że nie istnieje kredyt odnawialny dla nowych firm. Młodzi przedsiębiorcy również mogą złożyć wniosek o taki produkt i otrzymać oczekiwane wsparcie. Nie każdy bank zgodzi się na udzielenie kredytu nowej firmie, jednak wśród wielu ofert z pewnością znajdzie się taka, w przypadku której staż prowadzonej działalności nie będzie miał większego znaczenia.

Kredyt odnawialny dla firm — dla jakich branż?

Kredyt odnawialny firmowy to produkt, który skierowany jest do różnego rodzaju branż. Tak naprawdę może z niego skorzystać każda firma bez względu na formę prowadzonej działalności i obszar, w jakim funkcjonuje. Banki mogą mieć oczywiście pewne preferencje co do Klientów. Często wyrażają to poprzez specjalne oferty dla niektórych branż. Dobrym przykładem jest kredyt odnawialny dla firm w mBanku, który przewiduje niższą prowizję od niewykorzystanej kwoty kredytu w przypadku posiadania konta Business Medicus skierowanego do osób działających w branży medycznej. Samo uzyskanie kredytu odnawialnego dla firm nie jest jednak uzależnione od rodzaju prowadzonej działalności. 

Warunki uzyskania kredytu odnawialnego dla firm

Jak zdobyć kredyt odnawialny firmowy? Podobnie jak w przypadku każdego innego kredytu, tak również w sytuacji ubiegania się o kredyt odnawialny dla firm konieczne jest spełnienie pewnych kryteriów. Każdy wpływający do banku wniosek o kredyt odnawialny dla firmy oznacza konieczność oszacowania przez bank ryzyka kredytowego. Instytucje finansowe samodzielnie ustalają warunki udzielenia wsparcia finansowego. Kluczową kwestią jest oczywiście zdolność kredytowa, na którą składają się takie czynniki jak historia kredytowa czy wysokość dochodów firmy. Oprócz tego bank sprawdzi, jak długo firma istnieje oraz jaka jest jej pozycja na rynku. Zdarza się, że na uzyskanie takiego produktu szanse mają przede wszystkim ci przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoją działalność przynajmniej od 6 lub 12 miesięcy. 

 

Najtańszy kredyt odnawialny dla firm — gdzie go szukać?

Kredyt odnawialny firmowy to popularny produkt, który dostępny jest w ofertach wielu dużych banków, takich jak mBank, Alior Bank, Credit Agricole, Santander, ING i innych instytucji. Ofert jest mnóstwo, dlatego zanim przejdziesz do złożenia wniosku, warto dokonać konkretnej analizy wszystkich dostępnych produktów. Należy przyjrzeć im się pod kątem takich czynników jak przewidziane opłaty, wysokość dostępnego finansowania czy okres kredytowania. Dopiero po uwzględnieniu wszystkich kluczowych kryteriów możliwe jest podjęcie rozsądnej decyzji. Jako specjaliści z dziedziny kredytów doskonale orientujemy się w kwestii aktualnych ofert kredytu odnawialnego dla firm. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie szukać takiego produktu i jak go wybrać, skorzystaj z naszej pomocy. Nasza ogromna wiedza i doświadczenie sprawią, że uzyskasz kredyt odnawialny dla firmy w najlepszej możliwej formie. 

Kredyt odnawialny dla firm ranking — w jaki sposób działa?

Poszukiwania odpowiedniego wsparcia finansowego dla firmy zwykle rozpoczynamy od sprawdzenia dostępnych opcji w internecie. Przeglądając wyniki wyszukiwań, możemy natrafić na ranking kredytów odnawialnych dla firm, czyli listę zawierającą propozycje produktów pochodzących od różnych instytucji. Zwykle znajdują tam się ogólne informacje dotyczące danych ofert, co odrobinę przyspiesza proces szukania kredytu odnawialnego dla firm. Taki ranking nie określa jednak, która z uwzględnionych na liście ofert jest najlepsza — tak naprawdę to porównanie warunków kredytów odnawialnych dla firm. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że podczas rozmów z bankiem na temat kredytu jesteśmy w stanie wynegocjować korzystniejsze warunki niż te, które ujęte są w ogólnej ofercie.

Kredyt odnawialny dla firm — wady i zalety

Kredyt odnawialny dla firm to doskonałe narzędzie w walce o utrzymanie płynności finansowej. Najlepiej oczywiście znaleźć najtańszy kredyt odnawialny dla firm, w przypadku którego kwota, jaką oddamy kredytodawcy za udzielenie wsparcia, będzie jak najniższa. Wtedy produkt ten będzie pomocnym rozwiązaniem, po które przedsiębiorca będzie mógł sięgnąć w dowolnym momencie. Wygoda wynikająca z kredytu odnawialnego dla firm to jego niewątpliwy atut. Dostępne wysokie maksymalne kwoty, a także niskie koszty to kolejne zalety takiego rozwiązania. 

Nie każdy przedsiębiorca zdobędzie kredyt odnawialny dla firmy tak łatwo. Zwykle bowiem konieczne jest spełnienie określonych przez bank warunków. Mogą one dotyczyć pozytywnej historii kredytowej, wystarczająco długiego stażu firmy, a także osiąganych przez nią dochodów. Oprócz tego pojawia się kwestia formalności — wnioskodawca musi wykazać instytucji finansowej, że jest godny zaufania. W tym celu oprócz wniosku powinien również złożyć dokumenty obrazujące sytuację ekonomiczną firmy. 

W procesie ubiegania się o najtańszy kredyt odnawialny dla firmy przedsiębiorca nie musi jednak uczestniczyć sam! Jesteśmy gotowi pomóc Ci zdobyć upragnione finansowanie, które usprawni funkcjonowanie Twojej firmy i zagwarantuje jej sukces w biznesie! Dzięki dużemu zaangażowaniu w sprawy Klientów możemy wyróżnić się dużą skutecznością w zapewnianiu finansowego wsparcia. Zapraszamy do kontaktu!


Przykład reprezentatywny

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty - 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty - 144 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się
Wypełnij wniosek
To tylko 2 minuty
Wypełnij wniosek